Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tudja megcsinálni, sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudja megcsinálni, sok nő hogy együtt van valakivel, akit nem szeret és azt mondja,hogy az anyagi miatt? Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Én is ilyen kapcsolatban voltam, közel 2 évig..azt hittem, a pénz mindent tud kompenzálni, azt,hogy olyasvalakivel vagyok együtt, akit nem szeretek, de ha azt veszek meg amit szeretnék mindent pótol.Nem így történt, minden bajom volt, kipöttyösödtem az idegtől, veszekedés volt, állandóan őrlődtem,azon járt az agyam,hogy ez így nagyon nem jó. Ennek ellenére sokan mégis vígan elvannak ilyen kapcsolatban. Hogy lehet ezt ép ésszel kibírni?
ápr. 16. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az öt(?) fontos dologból, amire a nőknek úgy nagy általánosságban szükségük van a párkapcsolati "boldogságukhoz" kettőt le tud fedni az anyagi jólét megléte. Az egyik ilyen fontos, női életet szebbé tevő tényező, az vegytisztán a pénz, a másik az ebből is eredeztethető - viszonylagos - biztonság érzése. Nagyon sokan a nők közül beérik ennyivel is az egész életükre.
ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért,mert csak a kabarétréfákban mondják a nők :

" Most visszamegyek a mamához, nem bírom már ezt..."

Soha senki nem menne vissza mamácskahotelbe,mert onnan akár férfinek,akár nőnek már szinte lehetetlen kitörni és újrakezdeni valakivel.

Konkrét tudom két nőről,akiket csalnak,stb, hogy ezért maradnak benne,mert nincs hova menniük és vissza a szülőkhöz eszük ágában sincs.Ugyanis annak idején ők költöztek a férfihez.

Itt üt vissza az,ha nem közösen építik az életüket,hanem egyik, vagy másik beleül a készbe.Főleg ha van vagyonjogi szerződés - egyébként okosan és jogosan !

ápr. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ugyan ez volt a szitu nálam is utolsó. Én is úgy költöztem a férfihoz, de soha nem vetette a szememre, ilyen téren nem volt köztünk vita soha. Viszont,én nagyon is kényelmetlenül éreztem magam, talán valamilyen szinten dominált a női büszkeség,hogy ezt egy életen át nem lehet csinálni. Otthagytam, vége lett. Nem bántam meg. Többet soha ilyen helyzetet.
ápr. 17. 10:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon tisztellek ezért,kedves 13-as válaszoló, mint nőt !


#12

ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!