Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ilyen párod?

Figyelt kérdés
Aki a kiégés jeleit mutatta. Meselnél a vele való életetekről, hogyan jött ki belőle, mennyi idő alatt jött helyre?
ápr. 19. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt, de logikusan pszichológus segítségét kellene kérni minél előbb.
ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit bővebben? Nem mindegy, hogy szakmai téren, a magánéletben, mióta tart, miben nyilvánul meg.
ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Az én voltam kettőnk közül. Pszihomókus meg kösz, nem kell. Az csak pénzlehúzás, semmi más. Saját magam kezdtem megoldani a problémámat.
ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt-már nem vagyunk együtt, de amig együtt voltunk sikerült boldoggá tenni. Amire tudom, hogy nem játszott rá, mert kivirul. Egyik legsikeresebb időszaka volt az életében. Mind magánéletben, mind üzletiéletben, mind egészségileg.
ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4+ Türelem, odafigyelés, törődés és önzetlen szeretet és sok (tenger) beszélgetés, no és béke.. Ennyi volt amit tudtam adni neki.
ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam az a pár. Utólag belegondolva szülés utáni depresszióm volt és túl is hajszoltam magam (3X ájultam el szülés után 2 hónappal).

Nem volt velem valami szívderítő az élet. Ámbár ha az exférjem segít, támogat a nehéz időszakomban és nem rám szakad minden, miközben ő nyíltan nőzik, akkor hamarabb túllendültem volna azokon a hónapkon.

ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kiégett még több heves vita volt. Aztán az egyik olyan túl feszített vita erdeménye volt a külön válás. Volt erőm azt mondani, hogy többet nem kérek belőle. Persze sok év volt mire erőt vettem magamon. Aztán meg sok év mire helyre rázódtam.

Kérdező ha valami nem jó, nem kell csinálni! Semmi nem kötelező.

ápr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kissé ezt érzem párommal kapcsolatban, jobban szeret pihenni, mozgássérült is, én egyedül vagy mással megyek túrázni, és a többi. A kapcsolatunk nincs veszélyben, mert nagyon jól vagyunk egyébként és üdülni voltunk együtt. Tervezünk is nyaralást. De azonkívül ő hosszútávon elvan a lakásban.


35/F

ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!