Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem túlzás, hogy a párom 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túlzás, hogy a párom 2 hónap ismeretség után hozzám akar költözni?

Figyelt kérdés
Ő a férfi, 37 éves és eddig albérletben élt. 2 hónapja ismerkedtem meg vele. Én 27 éves vagyok, saját házban lakok, amiért igen sok mindent tettem. Ő egyik pillanatról a másikra kijelentette, hogy ide szeretne költözni hozzám, mert így ő sokkal jobban kijönne anyagilag, nem kellene fizetnie az albérletet. Meg szerinte nekem is jobb lenne. Szerintem ez így korai lenne, annyira még nem ismerjük egymást, egyébként meg ha csak az anyagikat nézzük, ennek a háznak nem kevés a rezsije, én nem biztos, hogy az albérletet erre cserélném.

2017. okt. 3. 10:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Legalább őszinte.
2017. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

" Ő egyik pillanatról a másikra kijelentette, hogy ide szeretne költözni hozzám, mert így ő sokkal jobban kijönne anyagilag, nem kellene fizetnie az albérletet."


Itt a lényeg.Együtt lakva ismeritek meg egymást igazán de ő a költségek miatt akarna hozzád költözni s nem miattad ahogy leírtad.

2017. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy ingyen albérletnek néz. Úgy vagyok vele, hogy ennyi idő után ingyen ne lakjon itt, ha meg a párod lenne egy jó ideje, nem kérnék érte pénzt. Egyszerűen nem akarja megérteni, hogy nekem ez így nem pálya.
2017. okt. 3. 10:58
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
"ennek a háznak nem kevés a rezsije, én nem biztos, hogy az albérletet erre cserélném." - nagyon naiv vagy, hogy azt hiszed, hogy ebben a fasziban egyaltalan felmerult az, hogy majd o ott rezsit fog fizetni :"D. O ugy gondolta, hogy neki nem lesznek innentol lakhatasi koltsegei, mert neked sajat hazad van es pont.
2017. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Nézőpont kérdése. 2 hónap nagyon kevés idő, de nem egy olyan párt ismerek, illetve volt párokat, akik 1-2 év után költöztek össze és utána jött a gubanc, hogy külön-külön minden happy volt, de együtt egymás idegeire mentek. Szóval 2 évet kidobtak az ablakon.

Ezt neked kell eldönteni, de szerintem még várj pár hónapot és mondjuk ha fél éve eltelt, akkor már lehet költözni. 28/f

2017. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Legalább őszinte, ez is valami. A párom is két hónap után már nálam lakott de ő fizette a lakhatásunk felét.

Írod hogy ha kapcsolat lenne nem kérnél érte pénzt. Pedig evidens a közös kiadások felezése, sőt többet is beleadhatna.

2017. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Az igen. Nem semmi a csávód. Semmi izé, hogy "mit szólnál ahhoz, ha", vagy valami. :D Komolyan, pofám nem lenne ilyeneket elkövetni, amiket a ti pasikájaitok megengednek maguknak.
2017. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
De, túlzás. ha bele is mész, mindenképpen külön kassza és minimum a rezsi felét fizesse.
2017. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
De menj bele - mifelénk hímringyónak nevezik, de legalább nem, tagadja. Az életben sem tudod kitenni, ha még több hasonlóan ellenszenves dolog is kiderül róla.
2017. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Nekem túlzás lenne, azért, mert ennyire önző és csak a saját boldogulására gondol (még csak bele sem gondolt, hogy fizessen a rezsibe, a jóember). Felmerülne bennem a gyanú, hogy szeret-e. Nem vagyok az összeköltözés 10 évig való húzásának a híve, de nekem 2 hónap nem lenne elég, hogy kiismerjek vkit és beengedjek a lakásomba/házamba.
2017. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!