Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire fejlődtök mint egyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fejlődtök mint egyén a párotok mellett?

Figyelt kérdés

Arra gondolok amikor a másik tanul, tervez és célokat tűz ki. A másik pedig " elvan" van egy munkája, és ennyi. Se ebben nem akar fejlődni se abba hogy újba kezdjen.


Nálatok ez hogy van?


ápr. 27. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
O a harmadik diplomajat csinalja epp, en hozza kepest csak a sima szakmai skillsetemet fejlesztem.
ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Érdekes a kérdés... Sok tényezőn múlik, két ember mennyire tud fejlődni a párja melett, legyen az más életszakaszban, életkorban. Pl ahol több 10 év van két ember között eleve más "életszakaszban" voltak már az elején is! Én inkább azt kérdezném, anyagilag ki mit tesz/tett le az asztalra?👍🤔 Mert a pénz mindig meghatározó két ember életében! 34/N
ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Semennyire. Nem tinik vagyunk már, minket más motivál.
ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
1. Légyszi, az egész mondatodat angolul! Így kicsit ciki hogy csak a skillset-re futotta.
ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2es ahol kb 4év csak a korkülönbség.
ápr. 27. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Mellettem eddig mindenki fejlődött csak én nem a másiktol. Talán 2 pasim volt csak eddig aki mellett fejlodtem. (Megfenyegetett ha alkalmi melookbol élek meg alacsony bérrel, akkor kidob. Elkezdtem így a diplomámmal pályázni magasabb kaliberű helyekre nagy izzadva rettegve a szakitástol!!, felvettek pénzügyi kisebb irodavezetőnek aztán többet kerestem mint ő, és akkor is kidobott...)

Vagy egy másik pasim miatt van csak ma albérletem. Nélkule lehet nem lenne ez sem.


A többi eddigi pasim semmit nem tett az életemhez. Ha ma szétnézek mivel lettem több általuk csak ennyit tudok mondani. Nem félek már normális helyekre pályázni mivel arra is meg tudok felelni, és van hol laknom jelenleg.

ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az akarat egy dolog meg a kitartas.. nincs mindenki tele energiaval mint a hiperaktivok akik szinte le sem tudnak merulni.. A tanuláshoz jo mentalis allapot es jo tanulasi keszsegek is szuksegesek.. enelkul csak szenvedes az egesz es nem lesz siker.
ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Emberileg szerintem folyamatosan fejlődünk, kihúzzuk egymásból a legjobbat. Én szeretek mindig tanulni valami újat, a párom inkább uj sportokba szeret belevágni. A legtöbb célunk közös, persze vannak egyéni célkitűzések is.
ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!