Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Friss kapcsolatban meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban meddig lehet bírni valaki mellett,úgy,hogy nem szereted az illetőt(próbálod,de nem tudod),és minden apró kis megmozdulása dühít?

Figyelt kérdés
jan. 30. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát max pár hét szerintem. Viszont: minek kell ilyet kibírni? Szakíts inkább. Ne csessz ki se vele se magaddal.
jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig lehet bírni szerintem, és nem is érdemes. Mi értelme egy ilyen kapcsolatnak?
jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig, mert MINEK.
jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szükséghelyzet, sajnos.
jan. 30. 14:30
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem szex miatt, mert anélkül évekig elvoltam.
jan. 30. 14:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt ne mondd, hogy anyagilag... tuti hogy nem ér annyit...ráadásul milyen kényszerhelyzet az, ami friss kapcsolat??
jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Miféle szükséghelyzet?
jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mivel sokáig egy baleset miatt nem tudtam visszamenni dolgozni,így elfogyott a pénzem. Nagyszülőkkel éltem együtt,ők neveltek fel. Mivel a nagypapám meghalt, így nagymamám maradt egyedül egy darabig utána, de aztán sajnos ő is meghalt. Mivel van 2 gyerekük, így ők lettek az örökösök. Nekem ugye ott semmi részem,hiszen csak unoka vagyok. Így el kellett jönnöm a házból,viszont, annyi pénzem nincs,hogy albérletbe mehessek.
jan. 30. 14:36
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig, el sem jutna egy ilyen helyzet a kapcsolat státuszba, legkésőbb a második randin tisztáznánk, hogy nem egymást keressük.
jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
És mit csinálnál, ha nem lenne lehetőséged prostituálni magad? Mert az vagy, prosti. Mennél csövelni?
jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!