Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kellett már beszélnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellett már beszélnetek párotokkal az alvással, ébredéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
máj. 15. 06:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Volt már egy két dolog. De nem nagy beszélgetések, csak "2 sorosak."

Pl volt aki reggel is szexelt velem csak epp olyankor száraz is voltam betenni is alig bírta kb felért egy erőszakkal is az egész szerintem belül meg is sérültem, de saját magátol leszokott így a reggeli szexről. Mondanom se kellett. Többet már nem eröltette.


Másik barátom meg hajlamos volt arra(amit gyűlöltem is), hogy reggel ébredezunk egymás mellett semmi különös nincs, de aztán mikor felkelek felülök indulnék akár a mosdoba ill felkelni csak akkor azonnal elkap visszahúz visszafektet hogy csak ölelgetni puszilgatni akar. Addig nem..csak amikor felülök felkelek végre akkor direkt visszahúz és olyan sz.r duplán kelni. Ezekbol veszekedés is lett. Ami külsősöknek meg ugy lett eloadva meg senki nem is érti hogy ő csak ölelgetni akart és én azon hisztizek. Elmagyarazni se lehet hogy nem erről van szó hanem "kilesi" mikir kelek es akkor akadályoz direkt a felkelésben. Addig meg csak feküdt és semmi.


Aztán volt olyan exem aki minden reggel kérdezte mennyi az idő. Én voltam az "órája". Neki egyszer kerdeztem vissza hogy mi vagyok en kakukkos óra? Nézze meg a teloján miért nekem kell mindig jelenteni? Azonnal leszokott róla, erre ma meg más kezdi ugyanezt, hogy mennyi az idő?🤦‍♀️

máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez a "felülök és visszahúz ölelgetni, puszilgatni" nekem is ismerős és én is agyfaxt kapok tőle.

Mostmár nem csinálja mert párszor határozottam megmondtam neki, hogy mostmár nem fekszem vissza és kész.


A másik az elalvás előtti-ébredés utáni félkómás állapotom.

Olyankor gyűlölöm, ha "birizgálnak", olyankor ne akarjon puszilgatni, simizni, bújni, mert nagyon "harapok".


Ezeken kívül azt hiszem nincs semmi extra.

máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Ezért nem kell nekem nő a házhoz🤣 Bőven elég az a 4-5 akivel összejárok dugni, nem hiányzik a sok hülyeség mellé..
máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkinek vannak "hülyeségei" kedves utolsó (igen, a férfiaknak is...).

Csak míg én és a párom a pár kis hülyeség mellett megkapjuk a másik legjobb, gondoskodó, imádnivaló lényét, rád senki nem fogja rádnyitni az ajtót, mikor beteg vagy/rossz időszakot élsz stb.

És persze az örömödet sem oszthatod meg senkivel.

Persze ha neked ez kell, egészségedre.

máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

1 - "Ezekbol veszekedés is lett. Ami külsősöknek meg ugy lett eloadva meg senki nem is érti hogy ő csak ölelgetni akart és én azon hisztizek."

Mi köze ehhez "külsősöknek", bárki másnak kettőtökön kívül?

máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem igen az exférjemmel. Mikor dolgozni ment hajnalban, mint egy tank, úgy közlekedett a házban. Rendszeresen felsírt rá a baba is, pedig ő a saját szobájában aludt.

Aztán amikor nagyritkán délután elbóbiskoltam, azonnal felébresztett. Sosem tudtam megmondani miért. Persze utána egész nap nyűgös voltam.

máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5# sima alap társalgásba került bele a téma mikor velünk is barátpárok beszélgettek sztoriztak.

Általános apró témák, mint az, hogy másoknak meg macskája van, a másik meg allergiás rá, vagy ki hova megy nyaralni megyünk e együtt velük, ki mit kapott a párjától ajándékba stb.

Vagy lehet bekérdeztek miért vagyok feldúlt balhéztunk e vagy ki van.

De olyan is volt hogy másnap a fejunk hajunk párom egész mellkasa hasa is rózsaszín volt mert véletlen festékben aludtunk es mindenki kérdezte miért vagyunk rózsaszinek.

Dehát velünk mindig van valami amugyis.

Meg sokesetben párokkal is vagyunk társaságokban. Mindenhol vannak sztorik :)

máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak olyan van, hogy például délutáni melója után talán előbb fekszek és csak a sólámpa égjen az irodasarokban. A TV-t nagyjából elviselem, mert eltakarom magamat vagy elfordulok. Őt nem zavarja a fény, de olyankor már én sem viszem túlzásba és én nem is TV-zek.


35/F

máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Barátomnál nem. A reggeli szex néha nekem nem feltétlen jön be, de nem erőlteti, vagy megoldjuk másképp pl nem beteszi, csak rám megy el. Kompromisszum.


Amitől viszont agyf..t kaptam, az exem meg az idióta 6x ébresztő órája. Ő még a 6. csörgésnél is aludt, én meg már az elsőre felriadtam (nekem eleve több, mint egyórával később kellett volna kelnem).


Nagyjából az összeköltözés második hetében megmondtam neki, vagy beállít EGY ébresztőt vagy kibxom a telefont az ablakon, mert ez nonszensz.

máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó nalunk is ez van. Én ráérnék később kelni. De 6.20tól csörög az óra 6.45ig 10percenkent mert nem képes kelni h készen legyen.
máj. 17. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!