Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnatok, ha a kapcsolatotok epp mélyponton lenne, csak annyit beszelnetek, amennyit nagyon muszaj, es a parotok a megszokotthoz képest sokat nyomkodna a telefonját? Belenézni nem fogok.

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Hátha belenézni úgyse fogsz, akkor itt találgathatunk, de ki úgysem fog derülni. Nem buzdítani akarlak, csak tényeket közlök.

Egyébként én arra gondolnék, hogy lehet, hogy egy nővel ír > ezért megnézném. Csak így tudnék megnyugodni.

2016. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnám megbeszélni. Ha nem megy, akkor azon gondolkodnék, hogy abban a pillanatban szakítsak, vagy ráér egy perc múlva is
2016. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
leülnék vele megbeszélni a dolgokat. Ha nem menne, akkor bye.
2016. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miert ti beleneznetek? :S
2016. júl. 28. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek bele senki üzeneteibe.
2016. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Blade Bone ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy felidegesítene ez, hogy megpróbálnék beszélni vele, mert az ilyesmit nagyon nem szeretem, ha csak így vagyunk egymás mellett és nem tudok mi is van. Ha hajthatatlan lenne és nem akarná megdumálni a dolgokat, szerintem otthagynám egy időre. Nem csalnám meg az biztos, nem tennék ilyet, de ha ezek után megtudnám, hogy ő megcsalt, már szakítanék is.
2016. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem néznék a telefonjába, másnap kiraknám a cuccait ajtón kívülre és mehet isten hírével. Nem hinném, hogy nagyon érdekelne, hogy kivel chatelget.
2016. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én őszinte leszek, belenéznék ha erre találnék indokot. Miért ne lennénk olyan viszonyba? Ő is bármikor megnézheti az enyémet. Miért ne mutatná meg, ha nem titkol semmit? Nálunk nem olyan "sérthetetlen" dolog, amihez a másik nem érhet hozzá. Persze nem állandóan a másikét nézzük, de mi van ha belenézek? Egyszerűen ismerem magam, nem tudnék egyébként lenyugodni. Ha meg találsz valamit, akkor nem téged kell számonkérni!
2016. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én arra gondolnék: "Komolyan idáig jutottunk? Annyira le vagyok sz**va, hogy itt áll mellettem és csetel/ játszik/ netezik ahelyett, hogy közösen, minőségileg tölthetnénk az időt?"


Teljesen mindegy, hogy csajjal dumál, vagy szimplán kockul. NEM VELED FOGLALKOZIK. És ennek oka van. Vagy neveletlen, vagy unatkozik (melletted) vagy annyira semmibe vesz, hogy észre sem veszi, hogy veled kellene lennie. Emellett nem kellene szó nélkül elmenni. Beszéljétek meg higgadtan, nyíltan, őszintén. Mondd el, hogy ez neked rosszul esik. Ne vallasd, ne faggasd, hogy mit csinál. Egyszerűen mondd meg, hogy akármit, téged ez zavar. Ilyen egyszerű. A reakciója magáért beszél majd.


24/L

2016. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-assal értek egyet. Én simán rákérdeznék h bele-e nézhetnék a telójába. Ha nem akkor egyértelmű h titkolnivalója van.

Próbáld neki megmondani h szeretnél több törödést együttlétet,közös programot,mert ez így jelenleg nem jó. Ne a telefonjával foglalkozzon hanem veled.

Én mérges lennék h más nőkkel irogat.

2016. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!