Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » ADHD-s nővel milyen lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ADHD-s nővel milyen lehet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
máj. 18. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen mértékben van nála.
máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Hogy érted? Kicsit szétszórt, zizgős, hajszolja az élvezeteket, kiszámíthatatlan.
máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. Nem vagyok hiperaktív csak add.
máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
full hd
máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha rendmániás vagy, akkor gáz, amúgy meg semmi extra.
máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5- miert gáz? Egyébként nem vagyok.
máj. 18. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as, itt ADHD volt, nem ADD, a kérdés
máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyan az csak hiperaktivitas nelkul.. a legkomolyabb baj a figyelem-koncentracios zavar es a rossz rovid tavu memoria.. a hiperaktivitast konnyu kezelni..
máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én az vagyok. 10 éve élünk együtt a férjemmel. Nagyon feledékeny és ábrándos típus vagyok. A bevásárlólista egy állandó konfliktusforrás. Ha valami elfogy, elfelejtem felírni. Így javarészt ő figyel az elfogyó dolgokra, vagy a teendőkre, hová kell mennünk, mert ha rám van bízva, az néha katasztrófa.

Nagyon sok dolgot akarok kézben tartani egyszerre, és a végén belefulladok. Nehezen figyelek emberekre. Ha engem nem érdeklő dologkról kezd beszélni a ferjem hosszan, nem lennék képes visszaidézni, pl. hogy mi baja van az autónknak vagy mikor kell olajat cserélni. Nálunk gyakori mondat, ami elhangzik: "mondtam pedig". Ezen kívül nagyon tudok pörögni, ha belevetem magam a nagytakarításba, akkor lólátásban senkit nem tűrök meg, idegeskedek, futkosok, pedig a kevesebb több lenne.

Viszont ellensúlyozza a természetemet a másik oldalam, hogy nagyon tudok szeretni, szép otthont teremteni, sokat foglalkozok a gyerekkel, és sosem vagyok savanyú, befelé forduló. Mindent őszintén meg tudok beszélni mindenkivel, nincsenek rejtett problémák a házasságunkban. 10 éve elfogadnak, szeretnek, tenyéren vagyok hordozva. A férjemnek is vannak hibái, amikkel együtt tudok élni.

máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!