Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt valami amivel kedveskedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valami amivel kedveskedni akartál a párodnak, és nagyon készültél rá, de elmaradt részéről a kívánt hatás vagy észre sem vette?

Figyelt kérdés
Kifejted pár mondatban?

máj. 20. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Kimért parfümöt vettem nem a 60 ezres eredetit(miközben alig élek is meg), kritizálva lett az ajándékom.

És mikor megtudta hogy az utolsó pénzemböl vettem neki tortát is(hó végén), kiröhögött meg szánalomnak nézett.


Másik exemnek meg a muszájajándékok mert karácsony van mert szülinapja van amiket izzadva kóröztem a városban hogy mit vegyek neki meg hol, azokra meg mindig azt kaptam hogy minek vettem ilyet vagy ezt. Kiérződött teljesen hogy gőzöm se volt mit vegyek, csak kényszer az egész. Meg el is várta. Meg olyanokat mesélt hogy vmelyik csaj igért neki vmi aranyláncot de soha nem váltotta be a csaj az ígéretét. (Az is ilyenekre vágyik hogy pénzben értékes dolgok. Miközben amugy egyik se érdemli meg a nőkre max annyit költenek hogy vesznek neki egy ásványvizet vagy virágot, és nem is hűek.)


Ezek az anyagilag jól álló jóformán gazdag exeim.

Nálul virítani kell a 60-100 ezres ajándékokkal.

máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon nehéz időszakon mentünk keresztül (nem részletezném). Egy fényképalbumot készítettem neki, vicces feliratokkal a kép alá, időrendi sorrendben az összeköltözéstől a gyereken át, amint napokig dolgoztam. Vártam haza nagyon munkából, hogy odaadhassam. Miután hazaért rosszkedvűen, leültetett a kanapéra és közölte, hogy elhagy egy másik nőért. Észrevette az albumot egyébként, átlapozta, ezután kidobtam a kukába.
máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
*Szóval a nagy semmire, smucigságra hűtlenségre, házassággal való hülyítésre kamukra várják el viszont a szulinapi karácsonyi majd'100 ezres ajándékokat.
máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Bakker nem azt kérdezték mikor kivel hol sült el jól az ajándékod hanem azt hol nem meg miért. Akkorhát hasznos.
máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Valentin napra mindig szoktunk aprósagokat adni egymásnak.

2 éve nem volt pénzem, pontosabban közös kasszan voltunk, amibe én a 25ezer gyest tettem. Igy kitalaltam, kap hazilag valamit.

Barátnőm mesélte, ő a férjének karacsonyra kuponfüzetet adott.

Így tök jó ötlet gyanánt megcsináltam.

Olyanok voltak benne, hogy pl 1 szabad pecahétvége a haverokkal, vagy 1 ilyen meg olyan szex póz, vagy hogy süssem meg a kedvenc sütijét, stb. 50 ilyen kitalalt kupon.

Amit elvileg, ha akar, nálam beválthat.


2 hétig gyüjtöttem a témákat. Szerkesztgettem, nyomtattam. Én kajak élveztem míg csináltam.


Erre odaadtam neki (en kaptam egy orchideát), megnezte, mosol,gott egyet és azóta a polcon van porosodni 🤣🤦‍♀️

máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Rendszeresen. Ha csokit veszek a feleségemnek, miért nem virágot vettem, ha virágot veszek, miért nem csokit... Ez csak lesarkítva, a csoki lehet Y, a virág X. Ez van/volt mindig is, már megszoktam, túltettem magam rajta. Tudom, hogy ilyen. Ő tényleg ilyen, nem csak én nem tudok jó dolgokat venni neki, senkitől, semminek nem tud igazán örülni. Vagy csak nem mutatja ki. Mondjuk az is igaz, hogy rendszeresen van olyan, hogy aztán X idő múlva elővesz hetekkel korábban kapott ajándékomat, és akkor meg nagyon tud örülni neki, mintha akkor kapta volna és pont arra vágyott volna.


Az már rosszabbul érint sokkal, amikor a gyerekektől kap valamit, amire készülnek (egyedi ajándék, akár egy kis egyszerű rajz vagy hasonló) és látványosan nem örül azoknak sem :( sajnos volt már, hogy valamelyik gyerekem szóvá is tette, hogy "na, anya, neked aztán lehet bármit is adni".

máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

6-os, az ilyen nőtől el kell válni a csába és vinni a gyerekeket is.


Ilyen anyám volt, szerinted? Egy élmény volt mellette az élet - a szrabbik fajtából.


Amióta elköltöztem kétszer találkoztam vele tízév alatt, annyi is sok volt belőle.

máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!