Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Nem szeretném összezavarni, de eléggé parázom.

Figyelt kérdés

Szóval a pasi akivel randizom iszonyatosan vonzó, nagyon nagyon. Viszont én nem vagyok kibékülve a testemmel, nekem nem tetszik. Tudom hogy vannak olyanok akik szerint csinos vagyok, és mondják is, de akkor is így érzem. Ezért is nem volt még pasim 20 évesen.

Szóval ugye randizgatunk, én óvatosan próbáltam jelezni neki, hogy nekem ő az első. Ha megcsókol az elképesztő hatással van rám, kb mint egy forgószél, de akkor ijesztő is hogy olyan közel van a teste az enyémhez, rajtam a keze. Ha megfogja a combom imádkozom, hogy ne ázzon át a harisnyám is, ilyenkor keresztbe teszem a lábam, ebből lehet azt veszi le hogy zavar, mert mindig elveszi a kezét. Szoktam arra gondolni, hogy tovább megyünk, de tökre bepánikolok tőle. Mármint amilyen vonzó, biztos nagyon sok meztelen nőt látott, csinosakat, és mi van ha rólam mást gondol. Mivel igyekszem kerülni az intimebb pillanatokat, és kicsit feszenget a randikon, lehet azt hiszi, hogy nem tetszik, vagy ilyesmi, ami nagyon nincs így. Egyszerűen csak pánikolok a rám kifejtett hatása miatt, meg a továbbiak miatt. Mások ezt hogy csinálják? Már 4 hónapja randizunk, és nem tűnt el, szóval szerintem tetszem neki, és a hülyeségeimmel nem szeretném elijeszteni. De csak annak a gondolata, hogy lát meztelenül, hozzám ér, megcsókol meztelenül, mindent érez közben… egyszerre marha izgató és baromi félelmetes… (ő 25 és tapasztaltabb sokkal nálam) Kérlek segítsetek! (Privátban nem kérek üzeneteket, ajánlatokat, köszönöm)



2022. aug. 13. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Ha már az ágyban vagytok, akkor téged akar. Teljesen mindegy hogy nézel ki. Akar és kész. Ne rontsd el ilyen buta gondolatokkal.
2022. aug. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Senkinek e tokeletes a teste a világon ezwn kar parazni, magadnak nem tetszik neki meg tetszhet. Es ennyi ido utan mar sejtheted h ez neki nem prioritas vagy is nem csak szexet akar. Elvezi a tarsasagod es oda vissza van o is ha vele vagy. A lab keresztezes tényleg picit hazraltato dolog. De idovel megtortenik aminek meg kell. Es most mar nagyon ideje is lenne. Plane h azert te is nagyon szeretned mar. Jelezd fele h mar készen allsz a dolgokra, vagy vezesd rá. Es ne félj ninca veszteni valod, vahy olyan amit elronthatnal. Hivd at vacsira filmezzezek bujjatok ossze es legyetek tul rajta. Ergo jojjetek ossze, es elveuzetek tovabb a dolgokat mint egy pár. Sok sikert :) F/28
2022. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha 4 hónapja randiztok, akkor itt vannak komolyabb bajok is!

Nyilván tetszel neki, és hidd el, hogy ruhában is tudja, hogy hogy nézel ki, nagy meglepetés nem érheti. Emiatt kár magadat stresszelni.

Szoktatok ti beszélgetni a csókon, tapogatáson kívül? Már úgy értem, hogy arról, hogy mi van köztetek, merrefelé halad a kapcsolat. 4 hónap után miért nem mondjátok ki, hogy jártok? Ehhez nem kell lefeküdni, nyilván ha elbáboztad is érti, hogy szűz vagy.

2022. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg le nem írtad a négy hónapot, azt hittem, rólam van szó.

Na jó, komolyra fordítva: ne görcsöld túl. Ez kábé hasonló, mint mikor félünk a kutyától. A derék eb ezt megérzi, és végül tényleg lesz okunk félni.

A srác kedvel, és hidd el, bár nem úgy látod, neki is vannak hibái. Másik oldalról: te alighanem nagyon aranyos vagy, és ez bőven ellensúlyozza a picike bolhanyi hibáidat, amit elefantnak látsz.

Ha nem tetszel majd neki, hidd el, hogy a para okozta zsibbadásod miatt lesz. Bízz magadban, ez a legfontosabb. Ha ngy hónapja egy szuperkrapek udvarol neked, biztos nem lehetsz akárki te sem.

2022. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Nyáron harisnya?!
2022. aug. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!