Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szembesültettek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szembesültettek már azzal, hogy pár választásotok során lényegében a külső környezetek által meghatározott, diktált szempontok alapján választottátok ki a párotokat?

Figyelt kérdés

2023. szept. 10. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen más ízlésem van mint anyukámnak vagy a barátnőimnek és ez rendben is van így. Tiszteletben van tartva mindkét részről, hiszen mindenki tudja, neki mi a jó, mivel már nagylányok.
2023. szept. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Eddig csaknolyan volt hogy egy halódó kapcsolatot erőltettek mert nagyon tetszett nekik a srác.
2023. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyne! Ugyanugy, ahogy te is választasz párt! Mert ugye a kulso az elso szempont! Te sem állnál le dagadt novel
2023. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy így lenne, tekintve, hogy teljesen más ízlésem van, mint a nagymamáimnak, az édesanyámnak és a húgaimnak. Vannak alapvető dolgok, amikben egyetértünk, de ha őszinte akarok lenni, engem legfeljebb egy nő befolyásolt, és az Jane Austen lenne. :D
2023. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Engem az pont nem befolyásolt, szerintem.

Sőt, én azért körülöttem nem nagyon láttam irigylésre méltó házasságokat, kapcsolatokat, így ha befolyásolt is, max olyan irányba, hogy mit nem szeretnék.

Ettől persze én is megküzdöttem a saját kapcsolataimban, nekem sem volt minden kapcsolatom felhőtlen, de ezek másabb típusú problémák voltak, mint a körülöttem lévő kapcsolatok problémái.

Illetve külsőben pl. nekem sosem azok voltak az eseteim, mint a barátnőimnek, vagy női rokonaimnak (kivéve az egyik nagyapámat, ő 40 éve átment volna a rostámon :D )

2023. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.

És érdekes, ilyen elemezgetést eddig csak olyan pasitól kaptam, aki éppen károgott, amiért visszautasítottam, és meg akart győzni, hogy a párom ls közben igazából semmi mély és komoly nincs, csak a környezetem elvárásai, stb.

2023. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!