Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan beszéljek erről veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek erről veszekedés nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy érzem pontosabban a tettein látom hogy azt gondolja hogy ledolgozza a 8 10 óráját és onnantól csak az én idő és a hobbizás van, mert az jár.
máj. 23. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet én ideje munka után, de aztán nem ártana takarítani stb.
máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Mi a konkrét baj?


Nem segít otthon? Úgy érzed nem tölt veled elég időt és lényegében csak a lakótársad?

máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az hogy semmit nem csinál otthon azon kívül hogy elindítja a mosó és mosogató gépet, de ha már vlmit csinál akkor szól h segítsek..


Viszont mindig az én időt hiányolja, miközben úgy érzem hogy nem csak magamra rá is takarítok..

máj. 23. 17:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szakítani.
máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Te választottad 🤷
máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
nyugodtan, higgadtan, közölve az elvárásaidat.
máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Vázold fel először neki, hogy mi a jó tulajdonsága: értékeld benne az apró dolgokat is. Majd mond ki, hogy "de szeretném, ha..." ezt és ezt is figyelembe venné, azaz a te oldaladat: te mit csinálsz-teszel. Majd vázold fel a kérésedet, mint megoldást. Pl.: hogy együtt takarítsatok, főzzetek, stb. Ez így ízgalmasabb is tudna lenni:).
máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"semmit nem csinál otthon azon kívül hogy ... "

Osszátok meg/fel a feladatokat. Ha tudja, mi és mennyi a dolga, tud tervezni én időt is, és boldog lesz. Nem kell munka után még otthon is sokat dolgozni, csak rend legyen és ennivaló.

máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szinte a kaja részt anyum megoldja hogy ne főzzünk hisz ő otthon van úgy is. Vásárlást ügyeket intézem én mert tudom hogy ha rá várok sose lesz elintézve..mindezek ellenére sosincs ideje ha ezeket szóba hozom hogy csinálhatná ő is. Egyből jön h nincs ideje magára stb..
máj. 23. 23:32
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Együttélés kategóriába írtál. Anyud is velek él?
máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!