Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most lehet,hogy aljasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lehet,hogy aljasnak fogok emiatt tűnni,és lehet,hogy így van de nagyon kételkedem abban amit a párom mond. Igaz az,hogy egy könyvelőnek egész évben semmi ideje nincs, olyannyira,hogy a házimunkában sem tud emiatt segíteni?

Figyelt kérdés
A párom itthonról dolgozik,és könyveléssel foglalkozik a saját cégükön belül. Amióta összejöttünk, közel s távol 2 esztendeje lesz ősszel, nem segít soha semmit ( de abszolút semmit!!), arra hivatkozva,hogy ő még éjszaka sem tud aludni, mert mindig a könyvelésen kattog,és holt fáradt azért nem tud semmiben segíteni. Én ezt el is hiszem,hogy elfárad a munkában,de a májusa meg különösen olyan elmondása szerint,hogy nem hogy a házimunkára, de még arra sincsen ideje,hogy levegőt vegyen. Mennyire fedi ez a valóságot? Biztos vagyok benne,hogy ebben a munkában is vannak időszakok,amikor kevésbé strapás a munka, és akkor bőven tudna segíteni bármiben. Viszont érdekesség,hogy a saját hobbijára ( tekerésre), mindig van ideje,és energiája, akármennyi is a munka, vagy bármennyire is fáradt..Én besegítek neki az ellenőrzésekbe, munka és háztartás mellett is (nem panelban lakunk), ennek ellenére ő folyton kibújik a munkára hivatkozva. Mennyire mond igazat? Vagy így akar kibújni a neki nem tetsző dolgok alól,és lustulni amíg én csinálom a munkát?
máj. 24. 15:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek könyvelőket, hát, nem épp a kipihentség meg a szellemi unatkozás jellemzi őket. Ennek ellenére lehetséges, hogy ha akarna, többet is be tudna segíteni a párod. Ezt már innen nem fogom tudni megmondani, vele kellene beszélned.


F

máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Igen.
máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Elzárkózik a beszélgetés elől, ami erre a témára korlátozódna.Azért is csattogtam fel ide,mert kíváncsi voltam,hogy másoknak mi a tapasztalat,észrevétele ezzel kapcsolatban. Lehet,hogy a saját megnyugtatásomra, lehet,hogy azért mert bosszant ez a "hazugságnak" tűnő munka alól való kibújás, nem tudom-
máj. 24. 15:09
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az egyedül élő könyvelők mit csinálnak? A párod lusta.
máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor nekem volt igazam..Sokszor azt mondja,hogy neki még éjjel is dolgoznia kell..
máj. 24. 15:10
 6/22 A kérdező kommentje:
Mert soha nem végez,ez lemaradt elnézést.
máj. 24. 15:11
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ideje semmire akkor rád se van, szóval nem értem minek vagytok együtt m
máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én elég jól belelátok a könyvelők munkájába, és ami azt illeti, tényleg embertelen munkamennyiség nehezedik rájuk. Persze nem mindegy, hogy egy gombnyomogató asszisztens vagy egy multi főkönyvelőjéről van szó, mindenesetre simán benne van a pakliban, hogy a párod folyamatosan el van havazva.


Ettől függetlenül az nem állapot, hogy a munkán kívül semmire nincs idő... Ha valakinek ennyire rontja az életszínvonalát a betöltött munkaköre, akkor érdemes valahogy átszerveznie az életét.


Szóval szerintem a párod nem hatudik, de ettől még rendeznie kéne a sorait, és úgy allokálnia a feladatait, hogy mindenre jusson ideje.

máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Vele élsz, csak látod mennyit dolgozik.
máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Élj egyedül, aztán nyugtod lesz és csak a magad dolgait kell megcsinálnod. Ő egyértelműen szarik az egészre. Majd ha megeszi a kosz, akkor fizet személyzetet magának. Problem solved.
máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!