Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bármit csinálunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármit csinálunk a barátommal, azt érzem,hogy unatkozom mellette, és üres az egész közös program. Ez mitől lehet? 1 éve vagyunk együtt, és azóta folyamatosan ezt érzem. 29/n

Figyelt kérdés
2023. okt. 8. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha ezt érzed, akkor lehetséges, hogy valóban üres, és nincs köztetek mély kapcsolódás. Beszélgetni nem szoktatok (a napi dolgokon kívüli témákról)?
2023. okt. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 1-es írja. Nincs kapcsolódás köztetek. Csak tudnám, hogy ha az elejétől ezt érzed, akkor mit csináltok egymás mellett 1 éve.
2023. okt. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltuk mind a ketten,hogy ez változni fog.
2023. okt. 9. 02:58
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
És ha mást csinálsz nem unatkozol? Én mindent hamar megunok.
2023. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt nálunk is 1,5 évig voltunk együtt 1 év után eltűnt az az ember akibe bele szerettem. Utólag kiderült ,hogy számára ez csak egy rózsaszín felhő volt csak nem volt gerince szakítani velem. Addig húzta az idegeimet amíg én nem tettem meg, pedig én vártam tőle hogy ezt ő tegye meg...

Ha erről beszélgettek és paktumokat akartok kötni,hogy menjen a kapcsolat... inkább felejtsétek el egymást. Ez nem olyan kapcsolat köztetek.

2023. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

"Azt gondoltuk mind a ketten,hogy ez változni fog."

És mit tettetek azért, hogy ez változzon?

2023. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha unatkozol, akkor a szerelem is biztosan elmúlt már. Mi tart együtt titeket? Közös lakhatás, esetleg a félelem az egyedülléttől? A szex legalább jó?
2023. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!