Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet tenni olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyan férfival, aki, fél mindenbe belevágni,amitől jobb lehetne az ő és a párja élete,viszont csak üres ígéreteket, terveket görget maga előtt,tervezget és a párja már unja a noszogatást meg az "álló vizet?"

Figyelt kérdés
Ez a felállás jellemzi a kapcsolatunkat,hogy tőlem várja a háttértámogatást, amit mindig meg is adok,ennek ellenére nem tesz semmit a közös jövőnk érdekében,és csak elidőzik a langyos vízben. Vannak tervei,álmai, de csak ilyen szinten is maradnak, mert mindenbe /szerintem/,lusta belevágni ami kicsit is lendítene bármin. Hiába próbálom felhúzni,hogy tegyen valamit, és csináljunk ketten dolgokat,még azt is felajánlottam,hogy tanulok vele, meg segítek bármiben soha nem ér rá,vagy épp halálosan elfáradt mint egy igavonó. Ha veszekedés van,azzal jön,hogy én nem állok mellette,nem támogatom őt. Hogy adjam a tudtára,hogy így nem fog működni a kapcsolat? Többször említettem,ennek ellenére fél vállról veszi.
máj. 25. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Semmit.Szokjál le róla, hogy kontrollálni akarod az embereket.Nem fog menni.Ez egy ilyen ember.Ha nem tetszik, akkor keress másikat.Senki nem fog 180 fokos fordulatot venni és teljesen megváltozni csak azért, mert te azt mondtad.Ez nem így működik.
máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogy akar így közös jövőt,ha semmit nem tesz érdkeében,csak várja a sült galambot?
máj. 25. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha nem akarsz így élni, akkor elhagyod és kész. Az ő életéért, döntéseiért nem vállalhatsz felelősséget, megváltoztatni nem fogod - meg jogos sincs hozzá egyébként sem. Nem kisgyerek, te meg nem vagy az anyja, se a főnöke. Ha neked nem elég az, amit ő magától nyújt, akkor lépj ki a kapsolatból.
máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kevés a pénz, hogy noszogatod, vagy van elég csak neked kevés?
máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

#2 Mit nem értesz?Akar közös jövőt, így, amilyen ő.Vagy dolgozol helyette is, vagy elhagyod.

Nekem sem kéne ilyen férfi, ezért nem is ilyennel vagyok.

Döntsd el, neked mi kell.Ha vele akarsz maradni, akkor elfogadod, hogy itt te fogsz gürcölni a jobblétért, ha meg egy ambiciózus férfit akarsz, akkor keresel egy olyat.Az a lényeg, hogy a párod nem ilyen.Minél hamarabb belátod ezt, annál jobb.

máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

"tőlem várja a háttértámogatást, amit mindig meg is adok"

Mit adsz, hogyan és minek, ha nincs semmi konkrét dolog?

máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!