Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Introvertált férfiak, együttél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált férfiak, együttélés során jobb ha kiszámíthatóan telnek a napok, ha előre megvan mire számíthattok vagy jó lenne némi változatosság? Általánosságban értem! Van egy bejáratott napirend, ha attól eltér a nap, az rosszul érint titeket?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy nagyon durván introvertált társam, de ahhoz képest, hogy én is introvertált vagyok, nekem az már nagyon sok volt, amit ő csinált. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ebben is vannak fokozatok.

Nálunk már az problémát jelentett, hogy a lakásból sem akart kilépni, egyszerűen semmilyen közös programot nem tudtunk csinálni, mert csak a négy fal között érezte jól magát.

2023. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a kiszámíthatóság nem monotonitást jelent.

Jó, ha kiszámítható a nap, de ez azt jelenti, hogy este lefekvéskor tudom milyen feladataim lesznek másnap. Ez kiszámíthatóságot jelent, függetlenül attól, hog ymennyire hasonlítanak a napok.


A hirtelen változások annyira nem esnek jól. Értem ez alatt, hogy délben felhív párom vagy haver vagy szülő és közli, hogy 2-kor itt és itt kéne lenni. Ez nem kóser. Mondjuk eginkább a kimozdulással kapcsoaltos az ilyesmi, ha hozzám jönnek meglepetésszerűen, az annyira nem zavar.


Szóval nem az a cél, hogy mindne nap ugynaúgy teljen, hanem az, hogy tudjuk mi következik.

2023. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek semmi köze az introvertáltsághoz. Introvertált vagyok és nincsen semmi bajom a kiszámíthatatlan napokkal. Max lemerül a nap végére a szociális akkumlátorom, ha sokat kell emberek között lennem.
2023. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol meg lehet valtozatos az elet, hpgy kiszamithato.en szeretem a valtozatossagot, torekszem is ra, de szeretem elore megtervezni.
2023. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs köze az introvertáltsághoz. Ez a személyiség egy másik tulajdonsága. Én mindig eltervezem a napjaim, akár több napra előre is és sajnos engem totál kiakaszt, ha valami közbejön. De nem szimplán azért, mert máshogy alakul a tervhez képest, hanem azért, mert nincs olyan, hogy ne csinálnék valamit és nyilván azért tervezem be azt a tevékenységet, mert szeretném csinálni. Így, ha valami miatt ezt nem tehetem meg, az kifejezetten zavar.
2023. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem introvertáltság kérdése. Mi párommal mindketten intrók vagyunk. Én szeretem a spontán dolgokat, azonnal lelkesen tudok hozzáállni agy jó programötlethez vagy báemi, ő meg összeomlik a legkiseb változástól is. 😅
2023. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!