Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves fiú vagyok Győrben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok Győrben lakom. Megismerkedtem egy 14 éves lánnyal aki Dunakeszin lakik, távolról szeretjük egymást. Szerintetek ha 1-2 év múlva találkozunk, addig kibírja a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Lehet nem a szerelem szex be kellet volna írnom ezt ,de akkor hová? Légyszives ne írjátok hogy 18 év alat vissza gombbal mennyek vissza..Szerintetek mi a véleményetek? Nem akarom elveszíteni,nagyon szeretem,mindíg rá gondolok.
2012. aug. 21. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Szerintem 1-2 hónapot se fog kibírni. Sajnálom, de 14 évesen még akár hetente is változik az ember sok szempontból.
2012. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
szerintem is 14évesen a távkapcsolat nem hiszem hogy tartós lehet ráadásul ha csak a szex miatt akkor meg duplan nem
2012. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

szerintem sem fog működni...egy az hogy még fiatalok vagytok, még ezeregy lánnyal/fiúval fogtok megismerkedni, ez csak egy kis plátói "szerelem"...Dunakeszi nem egy kis város, ahogy Győr se...azaz lesz még bőven ismerkedés...



N22

2012. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Próbáljátok ki és megtudjátok :) jobb minthogyha egész életedben azon rágnád magad, hogy megse próbáltátok :)
2012. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Még felnőttkorban sincs értelme az ilyesminek, hát még 14 évesen... amúgy ha jól értem, nem is találkoztatok még személyesen egyáltalán. Hidd el, sokkan jobban járnál hús-vér lányokkal. Így csak csalódás vár rád.
2012. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Hát szerintem nemfog működni igy hoyg nemis tudtok talizni.Vagyis egy pár hétig lehet aztán jön a kérdés hogy igy mi értelme ha nem találkoztok?!Énis 14 vagyok és egy hete szakitottam barátommal akivel énis távkapcsba voltam.Igaz ő ideősebb volt és ő mondta hogy ezt így nem fogja bírni...de addigra márénis rájöttem hogy nemsok értelme van sajnos!Pedig én tényleg szeetem őt és ő is engem! Hát viszont ey próbát megér hátha sikerül nektek és boldogok lesztek:) sok sikert!:)
2012. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

plussz, azért a 150 km távolság két 14 évesnek...igen csak sok...


N22

2012. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Demotiváló leszek! A csaj fog találni magának mást, mert találkozás nélkül nem fogja kibírni, ráadásul ilyen korban senki mellett sem fogja elkötelezni magát. Szóval én helyesebb megoldásnak találom, ha közelebb keresel magadnak párt, bár ilyen korban még szerintem nincs itt az ideje. Minden jót!
2012. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha gondolod én vigyázok rá addig. Addig bízd rám nyugodtan;)
2012. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!