Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez csak számomra felfoghatatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak számomra felfoghatatlan? Te mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés

Pár hónapja találkozgatok egy férfival. Elvált több mint egy éve, van két lánya, akik már külön élnek. Eddig mindig vagy nyilvános helyen találkoztunk, vagy nálam. Tegnap felvetettem, hogy szeretném látni hol lakik, igazán megmutathatná.

Erre azt válaszolta, hogy oda nem mehetünk, mert még ott lakik az exfelesége. Mit mondjak kissé nagyon elcsodálkoztam. Utána megkérdeztem, hogy közös lakás és még nem tudták eladni, azért laknak együtt. Erre kiderült, hogy nem a lakás az egyik lányuk nevén van, tehát nem közös vagyon. Csak még mindig együtt laknak.

Hát nem tudom, ezek után egy kicsit megingott a bizalmam benne. Én ugyan nem voltam még házas, de amikor végetért az élettársi kapcsolatom, nekünk egy percig sem jutott eszükbe, hogy továbbra is egy lakásban éljünk. Pedig nem is haraggal váltunk el. Te mit csinálnál ebben az esetben?



2013. jún. 1. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, az elváltnál csak a "válófélben levő" emberekkel kell jobban vigyázni.
2013. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nagyszüleim 10 évig éltek egy házban a válásuk után.

Mi egy éve mondtuk ki a férjemmel, hogy válunk, de még se papíron nem indítottuk el, se külön nem költöztünk, de mindenki külön utakon jár, nem tartozunk egymásnak elszámolással, nincs köztünk semmi érzelmi kapocs, max. baráti viszony. Szóval tapasztalatból mondom, hogy van ilyen, nem mindenki tudja megoldani rögtön a különköltözést! És ha emberi a viszony, akkor nem is feltétlenül szükséges, amíg nem akarunk mással összeköltözni...

2013. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!