Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak számomra furcsa ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra furcsa ez a facebook-hoz való "viszonyulás"?

Figyelt kérdés

Nos röviden arról van szó, hogy bármennyire is gyerekes dolog, én tettem ki facebookra közös képet a barátommal, ami pl a születésnapomon készült, illetve volt 1-2 amin az én barátaim jelöltek meg, mert csináltak rólunk képet.

Egyrészt úgy vagyok vele, hogy mivel őt szeretem, büszke vagyok rá, hogy ő a párom. Ezért miért ne láthatnák az ismerőseim?! Illetve ott a másik fele, hogy ha kint van hogy kapcsolatban vagyok, akkor a nyomulós srácok nem írogatnak, hagynak, mivel foglalt vagyok.

Számomra viszont rosszul esett, hogy a barátom jó ideig nem is akarta kitenni, hogy kapcsolatban van, illetve nem rakott ki közös képet, semmi ilyesmi. Jó, hát nem értettem miért, de nem szólta semmit. Egyszer valahogy mégis szóba került, akkor beszéltünk róla, mondta, hogy neki ezek a dolgok nem számítanak, de semmi extra. Nem volt ebből probléma.

Aztán pár hónappal később készült rólam egy elég jó fotó, amit kitettem (lecseréltem a közös képet). Erre a barátom elkezdett hisztizni, hogy ne alázzam meg ilyenekkel mert neki ez mennyire rosszul esik, meg biztos rám másznak a pasik (igaz, pont látta, hogy egymást után 3-4 srác rám írt, hogy van-e kedvem találkozni, akik amúgy haverok de benne lennének többen is..). Aztán jött olyanokkal, hogy ő azért nem rakott ki képet, mert volt egy csaj aki nem hagyta őt békén, és nem akarta hogy megtudja hogy vagyok neki, nehogy elkezdjen engem is zaklatni, bla bla...


Nos, én ezt nem értem. Én vagyok a hülye? Tudom, hogy az csak facebook, és baromira nem számít, de épp ezért, akkor miért hisztizik ha nem közös kép van kint?? Erre mi a "megoldás"? Van aranyközépút?


2013. ápr. 26. 10:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
amúgy 19/L és 20/F
2013. ápr. 26. 10:34
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerőseid facebook nélkül is tudni fogják, hogy neked ő van. Facebook annyira jó, hogy felkerülhetsz róla napiszarra meg egyéb ilyen oldalakra de semmi másra. Az, hogy ő nem rakott ki szerintem normális dolog mert nem a facebookon kell kapcsolatban lenni hanem az életben.
2013. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha baromira nem számít, miért foglalkozol vele? Ha 15 évvel ezelőtt lennénk, hova posztolnád ki, a ház falára?
2013. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem a posztolásról van szó. Azt nem értem, hogy miért hisztizik ha nem teszek ki képet?? Miért lett hirtelen tragédia, hogy leszedtem?
2013. ápr. 26. 10:38
 5/21 anonim ***** válasza:
Töröljétek le magatokat :D
2013. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha barátaimmal készült képet tettem ki, azon is kiakadt... De ha neki mindegy, akkor miért veszekszik ezen? Szó szerint kikényszeríti, hogy kitegyem a közös képeket, pedig állítólag neki nem számít....
2013. ápr. 26. 10:39
 7/21 anonim ***** válasza:

3-as! Hát hiszen nem ő foglalkozik vele, azt nem érti, hogy a barátja, akinek eddig elvileg nem számított, hirtelen miért változtatott véleményt.

Kedves kérdező - ezt én sem tudom - de a kettős mérce nagyon nyilvánvaló. Mármint a barátod szemszögéből....

2013. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Pixi3 ***** válasza:
Nekem onnantól hogy volt egy csaj, sántít a történet. Nehogy márj ne bírjatok ketten elküldeni egy lányt melegebb éghajlatra ha annyira eröszakos. Egyáltalán srác létére miért nem képes erre? Meg ha annyira zaklatja miért nem tiltotta le? Vagy ez csak nekem fura? Amúgy én azt javasolnám hogy tegyetek ki mindketten közös képet/vagy profilképnek saját, borítóra meg közös. De amúgy nem kellene ilyen apróságokon fennakadni mint a facebook.... ebben igazat adok a 2.-nak
2013. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ezt a másik csajos dolgot én is mondtam neki, hogy szerintem nem kerek.. Állítólag hónapokkal az előtt, hogy megismert, megd*gta a csajt az meg zaklatni kezdte... Hát nem tudom.

Én inkább azt érzem, hogy szégyell engem.

2013. ápr. 26. 10:44
 10/21 anonim ***** válasza:

Mi az isten köze van hozzá, hogy te milyen képeket teszel ki, osztasz meg? Semmi! Ne hagyd, hogy irányítson... Állj a sarkadra és olyan kép legyen ki, amilyet _te_ akarsz, ő meg rakjon ki olyat amilyet ő akar...


Vigyázz, mert ha már facebookon ki akar sajátítani, és megbélyegezni, hogy te az övé vagy, akkor ez csak rosszabbodni fog. Ne hagyd magad.


29/n

2013. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!