Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennetek, ha egy hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek, ha egy hosszabb kapcsolatotok mar nem mukodik a tarsatokkal?

Figyelt kérdés

Mar nem igazan vannak kozos programok, elegge eltavolodtunk egymastol, de a ferjem valoszinu kenyelmi szempontok miatt nem igazan akar valni, neki igy megfelel.

Nekem is eleg nagy valtozas lenne, ha otthagynam, mernetek kilepni egy kellemes es kenyelmes, de nem igazan mukodo kapcsolatbol.



2014. okt. 13. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Merni kell.. Az nem élet ami már így "zajlik".
2014. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én már több mint 10 éve voltam együtt a párommal és gyermekeink is vannak. Nemhogy nem voltak családi programok, de a kapcsolatunk sem működött már, meg a viselkedése sem volt a legjobb és a dolgokhoz való hozzáállása. Szerintem beszéljétek meg, ha nem működik vagy nem változik csak rajtad áll hogy továbblépsz-e. Meg figyeld milyen a hozzáállása mennyire akar változtatni. Bár a változások sem mindig tartanak sokáig.
2014. okt. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldonteni, hogy elkenyelmesedett-e, vagy o is valtoztatni akarna. De lehet, hogy benne elek a kapcsolatban es en nem veszem eszre, mert olyan furcsa, hogy pl. nem ragaszkodna, hogy egy helyen eljunk. O videken elne, engem meg sok minden kot a varoshoz. Lehet, hogy mar ez egy finom jelzes felem, hogy eljunk kulon. De nem mozdul kikoltozni falura, igy marad minden a regiben, en meg nem tudom, hogy most ez mit jelent.
2014. okt. 14. 00:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben beszéltem a feleségemmel, megpróbáltunk változtatni, aztán elváltunk.
2014. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez az egesz, mert en idaig elmondtam mit szeretnek, az ugy csendesen el is maradt, tehat mondhatni hogy megprobaltuk helyrehozni azon a szakaszon tul vagyunk. De hogy elvaljunk az meg nem kerult szoba, a kuloneles mar igen, de arra se mozdultunk.
2014. okt. 14. 00:39
 6/11 anonim válasza:
akkor igazából nem nagyon tudtok megbeszélni semmit, csak úgy elvagytok egymás mellett, ahogy ezt mi is tettük. Egy idő után aztán sajnos besokall az ember.
2014. okt. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ha meg már külön élnétek akkor meg fölösleges lenne ha házasok maradnátok papíron.
2014. okt. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, szerintem el fogunk valni, csak meg huzzuk az idot. Amit mar most ugy erzek felesleges, de akkor vegig kell mennunk egy ilyen elvalasi folyamaton.
2014. okt. 14. 09:40
 9/11 anonim válasza:
Gyerekek vannak. Nekünk most nagyon nehéz. Már külön élünk, de még nem váltunk el, de a kereset már be lett adva. Ha kibékülnénk vagy megpróbálnám újrakezdeni, az a gyerekek miatt lenne, bár nem tudom működne-e.
2014. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
illetve úgy akartam kérdezni, hogy: nálatok vannak gyerekek? Nálunk igen.
2014. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!