Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb dolog amit megbocsájtottatok egy párkapcsolatban? Megbántátok? Miért nem, miért igen? A továbbiakban hogy alakult a kapcsolatotok? Kort én nemet is légyszíves!

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen megbocsájtottam, hogy megcsalt, és rohadtul megbántam, mert úgy vette le, hogy akkor szabad félrek*rni és fűvel-fával megcsalt. Két hónap után kidobtam. 23/n
2014. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekes viselkedését a barátnőmnek. De rájöttem, hogy mi volt a gond és gondolkodás nélkül megbocsájtottam neki.
2014. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! És megbántad? Miért igen, miért nem?
2014. aug. 11. 21:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

23/L


A helyzet érdekes volt,mert tőlem megkapott mindent...sosem értettem,hogy egy ember,hogy kattan be ennyire.

Én úgy gondoltam jól megvagyunk,minden rendbe volt köztünk,még a kezem is megkérte.

Aztán egyszer találtam a levelei között egy e-mailt...nem hittem a szememnek...Ő írta,ráadásul nem egy csajnak,hanem kettőnek,hogy (nem tudom a szövegkörnyezetet felidézni teljesen) így meg úgy megdugná stb...nem részletezem...

Kérdőre vontam,hiszen megbíztam benne,ő az én email-jeim között sosem talált volna ilyet..Mindig őszinte voltam vele..ott sírva,térden állva könyörgött,hogy ne hagyjam el stb.Vele maradtam,de sosem bocsátottam meg neki,már akkor ott kellett volna hagynom a p***ba.

Aztán már nem bíztam meg benne,és mindig volt sumákolás is..

Láttam,hogy egy társkereső oldalon még mindig ugyanaz a csaj után koslatott,ráadásul mint kiderült,a csaj ku***a volt..

Akkor volt az utolsó csepp a pohárban,végig bizonygatta,hogy ő nem csalt meg stb,én már nem hittem neki.

Aztán én mondtam neki,hogy sajnálom,de nem tudok benne többet bízni,és ez nekem így már nem kell!

Egy dolgot nem értettem,ha nem vagyok neki jó,vagy nem rám vágyik,vagy inkább egy r***nccal csinálná!

Szerintem már akkor volt neki félrelépése,mikor mi összejöttünk.

2014. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

megbocsájtotam bocsájto sorra hogy mindenkit a szájára vesz a családomból

mindennek lehordott eddig

és azt is hogy megtépet

igen megbántam mindig megbánom


és azt hiszi ezek után neki mindent szabad

2014. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy ott aludtak a haverjaival egy szintén havercsajnál. Kibuktam, de amikor az én haverjaim is megnyugtattak, hogyha úgy alakult volna, én is ott alhattam volna náluk, és úgyse lett volna semmi. Meg aztán az én haverom is nálam aludt párszor, amikor nem volt neki éjjel busz a buli után. No para. Nem bántam meg, lesznek még nagyobb bajok is, sajna. De a megcsalást sose tudnám megbocsájtani.
2014. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Összeveszés utáni saját maga lábát megvágást...

Mondjuk mindegy is volt, nem komplett a csaj, már ezer éve nincs velem.

2014. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

komoly 7-az tuti borderline-os cucc volt.,,

Megbocsájtottam, hogy a saját magam által okozott betegségben, nem állt mellettem..

Nem bántam meg mióta nincs az a gond, jól meg vagyunk...

Tervezzük az összeköltözést..

33/nő

2014. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszer nagyon csúnyán összevesztünk,mert azt hitte h elveszít (elutaztam egy két hérte) és elődte való este verekedésig fajult a dolog.Sajnos majdnem korház lett a vége.Nem bocsájtottam meg csak adtam még egy esélyt azért mert nekem ő kell de nem így h enyire a tulajdonának tekint.Azota nincsenek viták,megbeszélések vannak és megegyezések.objektíven figyelem a kapcsolatunkat me4rt azt adja meg amit más nem.
2014. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmit nem bocsátok meg magamban hordom a fájdalmakat..

sajnos senkiben sem tudok már bízni..:(

2014. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!