Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen magyarként egy cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magyarként egy cigány pasival együtt élni?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk a barátommal, és nyáron összeköltözünk. Ő cigány, cigány faluban él, de városba fogunk költözni. Sokszor vagyok náluk, és látom, hogy az anyja és a húga folyamatosan főznek, takarítanak, ha férjük, barátja akar valamit odahozzák neki stb. Nem mennek sehova - nem is engedik neki. Sőt, az anyja még a szemöldökét sem szedheti ki.

Én ilyen életet nem tudnék elképzelni, de szerintem a barátom más. Nem szól bele, hogy mit vegyek fel, hogyan fessem a hajam meg, hogy sminkeljek. Nem parancsolgat, ha ő van nálunk ugyan én hozok neki ennivalót, de a tányérját saját maga viszi ki és még a mosogatógépbe is berakja :D Nem tiltja meg, hogy egyedül menjek bulizni a barátaimmal, csak mindig annyit kér, hogy ne rúgjak be nagyon és ne csináljak hülyeséget. Nem hivogat egész éjszaka, ha nem békén hagy.

Nagyon boldog vagyok vele, de félek, hogy ha együtt fogunk élni akkor ez meg fog változni. Igaz, nyíltan megbeszéltük, hogy én máshogy fogom fel a dolgokat mint ők, és nem is vagyok hajlandó ezekről lemondani (smink, néha buli, szép ruhák). Meg nem fogok mindennap főzni rá, be kell segítenie a házimunkába, hiszen én is dolgozni fogok. Mindez neki állítólag nem probléma, otthon is ő takarítja a szobáját (láttam már! :D) és ha egyedül van otthon főz magára amit tud.


Szerintetek? Próbálok pozitívan gondolkozni, de kicsit tartok ettől, a hagyomány mégiscsak hagyomány nem?


2015. máj. 15. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Most még a szép oldalát mutatja, de mikor már elvett, te is bekerülsz a konyhába, ne várj mást.
2015. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Neked is ugyanaz lesz a sorsod mint az anyjának,nyugodj bele.Beetetési időszakban persze hogy mindent megenged.Amint a tulajdonába kerülsz,együtt éltek,összeházasodtok,majd nézel nagyokat.
2015. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Elsősorban olyanokra lennék kiváncsi akiknek van tapasztalatuk ilyen téren.:)

Ugyanis tudtommal, ha az ilyen környezetben nevelkedett emberek elkerülnek a falujukból teljesen megváltoznak.

Erre jó példa a barátnőm aki abban a faluban élt és 30 éves, egyedülálló nő akit a családja zaklat, hogy menjen már férjhez és szüljön mert "öreg", de ő inkább dolgozik és félretesz.. :)

2015. máj. 15. 11:41
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Szia!Az én páromban is "van egy vonóval",de nem teljes cigány.Ő nagyon szereti rendet,tisztaságot,az anyukája is nagyon házias(ő a magyar)szereti ha én is ilyen vagyok,finomakat főzök,szépen kitakarítok ilyesmi.DE!Mindent megcsinál a ház körül,olyan szépen rendben tartja az udvart,sokszor a házban is takarít,soha nem értem még haza rendetlenségre,szépen kitakarítva vár mindig.A kislányunkkal csodásan bánik,ellátja,hozza-viszi bölcsibe,bevásárol stb.Egyedül a ruha téma,zavar,ki kell neki készíteni, nyugodt természetű,szóval nem az a veszekedős fajta,de temperamentumos az tény.Összességében számomra pozitív,5 éve élünk együnk,nagy szerelemből indult a kapcsolatunk,az anyagiakat leszámítva jól elvagyunk,nem származott az együttélés során károm abból,hogy roma
2015. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
51%
Itten várusban jobb lészen mert több a kuka meg az aknafedél... Itten még közmunkázni is lehet, az 8 óra beszélgetís és seprüh támasztás.
2015. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Ja a sminkelős,öltözködős dologról nem tudok mit mondani,mi 10 éve vagyunk együtt,de ő mondja sokszor h csípjem ki magam,ha őszintén látod rajta, hogy nem zavarja akkor lehet,hogy nem lesz gond vele:)
2015. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm négyes!

Az természetes hogy szereti ha finomakat főzől, minden pasi imádja. Az enyém is. Takarítás is alap csak én akkor takarítok ha èn akarom nem amikor más mondja :)

2015. máj. 15. 11:47
 8/20 anonim ***** válasza:

Nézd a legfontosabb az hogy milyen a srác, amit leírtál abból az jön le, hogy őt normálisnak találod. A családjáról sem azt írtad hogy lumpenek, csak azt hogy náluk a nő kicsit alárendelt. Ha viszont nem náluk éltek majd, akkor nem az ő hagyományaik szerint kell élnetek. Szerintem egy mai cigány lány is több jogot tud kikövetelni magának, ha férjével külön háztartásban él, mintha apja házában lakik férjével.



Rákérdezhetsz a srácra, hogy milyen cigánysághoz tartozik. Jellemzően a romungró cigányok azok, akik közül sok nagyjából normális. Ha az, akkor annyira nem kell tartani tőle, hogy egyszer majd lekopik róla a máz és kijön a vad természete.

2015. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi hatos! :)

Nem úgy látom mintha zavarná. Ha szépen kicsípem magam, mondjuk kivágottabb ruha, szép smink (vörös rúzs akár), akkor megdícsér, hogy milyen szép vagyok :D

2015. máj. 15. 11:50
 10/20 A kérdező kommentje:

Ők beások. :)

A vadállat szerintem sem fog kijönni belőle :D Az apja is nagyon cuki a feleségével egyébként, éve vannak együtt és még mindig ölelgetik egymást, kézenfogva mennek nagyon aranyosak :D

2015. máj. 15. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!