Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a csajod akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajod akivel együtt laksz az exénél aludna, mit tennél ha megtudnád?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 00:38
1 2
 1/14 The Guard ***** válasza:
0%
Megdugnám aztán felrúgnám...
2015. febr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Ez nagyon rossz. -.-

Nem is értem, hogy tudnak ilyet az emberek...ha csak alvás lenne már az is egy kisebb fajta megcsalás..sőt...már a előre megbeszélt találka is..az is a hűtlenség jele..és a kapcsolat megrontója....

A volt baráttal, barátnővel, minek foglalkozni??? Ha már "volt"? -.-

2015. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer egy barátnőm rohadtmód bánt velem. Mikor rájöttem, hogy kib..szott velem, nem mutattam ki, hogy ez fáj. Szeretkeztünk. Elélveztem és nem vártam meg, hogy ő is elmenjen. Kihúztam és mondtam, hogy itt most vége. Fájt neki.. eléggé.
2015. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és ha ezek után velemarad a pasi?
2015. febr. 15. 00:45
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
5-ös: Ha nő lennél, esküszöm, feleségül vennélek és minden korábbi rosszakaróinkat hasonló körülmények között tüntetnénk el.:D
2015. febr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg kerdes, hogy mit?

Csak ugy nem alszunk exnel szerintem.


Meg jo, hogy idejeben kiderult. Biztos, hogy nem maradnek vele tovabb, ha az en baratom tette volna.

Inkabb fontosabb a nyugodtsagom, buszkesegem, minthogy ilyen emberrel foglalkozzak.


Senki sem potolhatatlan, talalsz jobbat is.


De te eletedet, dontesed.

2015. febr. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

00:39

"Megdugnám aztán felrúgnám..."


Pff. Nem altalanositani szeretnek, de ez tipikus ferfias hozzaallas, hogy barmit is csinaljon a csaj, meg egy jo kis numerara jo azert.

Ilyne esetben ha megtudnam, mit csinalt, latni nem akarnam, nemhogy meg egy utolso szexet tole.


Na mind1, nem vagyunk egyformak szerencsere. Ezt nem bantasbol irtam.

2015. febr. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

00:49


Jogos a harag, de nem kell atmenni pszichopata uzemmodba.

Az ilyen emberek nem ernek annyit, hogy osszemocskolja barki is a kezet miattuk.


Az elet adja a legnagyobb pofonokat, igy mindenki megtanulja jobbik esetben, hogy hogy viselkedjen a masikkal, remelhetoleg tanulni fog belole.

2015. febr. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne nagy probléma. Volt már hogy az a csaj akivel randizgattunk, más pasival is szexelt alkalmanként. Nem szeretem bekorlátozni a nőket? :)
2015. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
51%
patrick bateman styleba a pokolra küldeném
2015. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!