Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal lassan 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal lassan 2 éve vagyunk együtt, de valamiért már nemtudom, úgy szeretni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval lassan fél éve megromlott köztünk a szexualitás, volt két hónap amikor konkrétan semennyi intimitás nem volt köztünk, sőt sokszor volt, hogy átmentem hozzá és akkor sem velem foglalkozott hanem xy-al beszélgetett a neten. Valahogy úgy érzem, hogy már nem szeretem úgy mint régen és, hogy ebbe eléggé szerepet játszik az is, hogy úgy érzem, hogy nem kíván, nincs semmi intimitás köztünk talán havi 1 alkalom. Szerintetek ez normális?

2015. máj. 17. 18:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%

Azonnali szakítás.


És nem átmeneti "hagyok neki időt hogy átgondolja" hanem végleges.


Ha benne maradsz egy ilyen szarban akkor azzal azt nyilvánítod ki az élet felé hogy nem érdemelsz meg egy boldog párkapcsolatot.


Utána se nézz. Viszlát.

2015. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 RRR ***** válasza:
91%

nem az

beszélj vele erről,mert szex nélkül behal a házasságotok

2015. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem,ez nem normális.

Nem dug félre? Gyanús nagyon.

Rákérdeztél dolgokra?

Próbáltad megbeszélni vele a gondokat?

2015. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#2es házasságról nincs szó azért még fiatalok vagyunk, csak nem akartam tini párkapcsolatba írni.

illetve próbáltam vele megbeszélni, és nincs ideje, a havi 1 normálon kívül 1-2-szer próbálkozunk de fáj neki.

2015. máj. 17. 18:39
 5/23 A kérdező kommentje:
#3mas már számtalanszor mondtam neki de a válasz egyből " légy megértőbb".
2015. máj. 17. 18:40
 6/23 anonim ***** válasza:

Na.

Szóval már többször is elmondtad neki a problémáidat de nem történt semmi. Húzódik már 6 hónapja.

Maximálisan lesz**arja h mit gondolsz.

Neked is el kéne jutnod arra a szintre, hogy te is maximálisan lesz**arod fogod magad és szakítasz vele. Otthagyod. És megmondod neki h legyen megértő.

2015. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
vigyázz 6-os hogy mit mondasz mert a sok gyík a szarból is megpróbál várat építeni
2015. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó! Köszönöm segítséged!
2015. máj. 17. 18:47
 9/23 A kérdező kommentje:
Első te nem ugyan ezt mondtad?...
2015. máj. 17. 18:48
 10/23 anonim ***** válasza:

Fáj neki? Ezt hogyan kell érteni?

Egészségügyi probléma?

2015. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!