Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok! Barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MissUnknown97 kérdése:

Tanácstalan vagyok! Barátommal 2 és fél hónapja vagyunk együtt, de valamiért úgy érzem nem az igazi már ez a kapcsolat. Most mihez kezdjek? Lehetséges, hogy már most kiábrándultam belőle?!

Figyelt kérdés
Szeretném úgy rendezni a dolgokat, hogy ne bántsam meg annyira, hiszen elég érzékeny természetű. Szeretem őt tényleg, de már nem tudom eldönteni, hogy szerelemmel vagy baráti szeretettel. Anyukám már nem tud nekem segíteni, mivel vele sose volt ilyen. Nem szívesen vagyok vele egy légtérben, néha idegesít, ahogy viselkedik, amikor ír nekem vagy csak hív nem szívesen veszem fel a telefont.

2013. szept. 11. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2013. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem hiszem,általában 3 év a vízválsztó egy párkapcsolatban,én ennyi ideje leszek együtt a párommal,sajnos csalódtam benne,nem az akinek megismertem,kissé kiábrándultam belőle,de szerintem a 2,5 hónap az még nagyon friss egy kapcsolatban,annyi minden történhet még,én is voltam így régebben,de ez csak egy ideig tartott,van ilyen,én azt mondom agy esélyt magatoknak és ha semmiképp nem jó,csak akkor szakítsál,vagy tedd fel a kérdést magadnak:boldog vagyok mellette,amikor átőlel mit érzel,amikor sétáltok jól érzed magad vele,én is feltettem már magamnak ezeket,ezt mindenki maga érzi.Én sem akarnám megbántani a párom,de ittt meg én vagyok az érzékenyebb,ő meggondolatlan és azt hiszi .1 puszival minden le van rendezve,persze.Azt tanácsolnám ne hozd szóba semmiképp a szakítást,inkább szervezzetek v.mi romantikusat,talán akkor kiderül megvan -e még az a bizonyos tűz.Remélem v.mennyire segítettem.
2013. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és az a helyzet 'szenvedélyes', hogy már nem érzem egyáltalán azt, hogy jó amikor átölel, vagy ha megfogja a kezem. egyszerűen nem tudom mi ütött belém. Lehet, hogy talán sose voltam belé annyira szerelmes, csak fellángolás volt??
2013. szept. 11. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!