Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Folyton veszekszik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton veszekszik velem a barátnőm. Ti hogyan látjátok a problémát?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy hibátlan vagyok,de ezt azért néha soknak érzem. Próbálok a lehető legkevesebbet veszekedni,de papucs sem akarok lenni,van amit nem lehet ráhagyni. Sok apróság közül felvázolnék néhányat:

- hazaérkeztünk a nyaralásból felmentünk az emeletre aztán lementem a konyhába és leültem a TV elé. Egy fél óra múlva lejön vérig sértve,hogy miért hagytam fent.

- Elmondtam neki,hogy ha melózom skypeon írjon,de ő nem ír azon,mert szar és nem szereti. Másképp nem nagyon tudok neki visszaírni és ez sem tetszik neki. Vagy,hogy pl küldött egy videót és nem néztem meg rá pár napra sem,mert elfelejtettem.

- Volt,hogy teljesen kkiakadt,mert karácsonykor nem öltönybe mentem hozzájuk. Felhívtam az anyját,hogy nem gond? Azt mmondja semmi baj ők sem abban lesznek.

- nyaraltunk es egy faraszto nap utan bedoltunk az agyba,megbeszeltuk,hogy rendelunk pizzat. (nem szallitanak ki kajat 4000 alatt) mondom menjunk el,100 meterre volt es verig volt sertve,hogy el kell jonnie. Azt mondta,hogy faj a foga pedig egesz nap szinte errol egy szot sem szolt.


Ilyenkor addig duzzog amíg bocsánatot nem kérek. Szerintem ez nem normális!



#nő #csaj #szerelem,szex
2015. máj. 17. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Hat ne haragudj de szerintem sem normalis a baratnod o.O
2015. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem se normális.


Ez csak hiszti én ilyenkor mindig betartanék neki :D . pl a pizzás dolog, tudod ki hív meg pizzázni ha már oda felé is duzzogsz mer nem ágyba kaptad.. ott hagynám és elmennék a másik irányba és ennék valamit egyedül.

2015. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Legalább elmondja, hogy mit hibáztál, vagy csak duzzog?


Ez a legrosszabb típus, amikor igazából sosem tudod, hogy mit hibázol, hanem bármi, szó szerint bármi lehet casus belli, és a végén mindig te vagy a bűnös. A kérdés az, hogy ezt meddig tudod elviselni, mert egy életen át biztos nem lehet.

2015. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális.


L20

2015. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Részvétem! Ezektől az értelmetlen hisztiktől kapnék leginkább hülyét. Le a kalappal előtted, meg a kötélidegzeted előtt.
2015. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Interferencia ***** válasza:
Ha ez nem menstruáció tünet, akkor egyféleképpen lehet megoldani a problémát: fel is út, le is út!
2015. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A leírásból következtetve, 14 évesnél nem lehet több.
2015. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hiszti. Érzelmi zsarolás. Nem mondja meg mi baja van. Az se biztos, hogy ő maga tudja. Találgassál, próbálkozzál, kérjél bocsánatot. Majd ő pontoz. Holnap kezdődik elölről.


Női Damu Roland.


Szerencséd van, hogy már most elkezdődött és nem a második gyerek után.


Később rosszabb lesz.


Sok sikert, és hajrá!

2015. máj. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És te még mindig vele vagy? Én jól otthagynám a francba, aztán nézzen magára.. Már olvasás közben is megfeszült bennem a húr.. Úgy táncolsz, ahogy ő fütyül, irányít téged. Nem vagy rossz ember, nagy türelmed van, kedves vagy. Simán találsz egy normális nőt, mindenki hasonló belső tulajdonságú párra vágyik, hidd el. Ez a csaj meg kb elvágta magától az egyetlen lehetőségét, mert nem hiszem, hogy sok ember el tud tűrni ilyen hisztis nőt.
2015. máj. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nem veszekedés, az ilyen minisértődések beleférnek, főként, ha ráhagyod. Ha első kapcsolata, vagy ilyen volt eddig a vitatkozási kultúrája, te is vesztesz rajta, ha ráhagyod.

Egyébként egy kicsit birtoklósnak tűnik, meg eleve úgy kezel, mintha a férje volnál. Én is követtem el ilyet első párkapcsolatomban, sokat segített volna, ha a másik egyértelműbben tartja a határokat.

Nem akarom rádtolni a felelősséget, de én ezeket nem tartanám szakítóindoknak- a kommunikáció két oldalú, és az nem számít kommunikációnak, hogy bocsánatot kérsz.

2015. máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!