Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A felnőtt és a tini párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felnőtt és a tini párkapcsolatok szétszedése nem okozhat nagy problémát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy azt a kategóriát nem fogják felnőttek látogatni és így kevesebb hasznos tanácsot kapnak majd a tinik,mivel a saját korosztályuk fog főleg válaszolni a kérdésekre,ami az esetek többségében nem biztos,hogy elégséges sőt káros is lehet.
2015. máj. 15. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én például 17 évesen nem is tudom hová sorolni magam, mert azért a 13 évesektől nem akarok párkapcsolati tanácsokat kapni, de felnőtt sem vagyok még :D
2015. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én meghagytam volna a szexualitást témát és ott altémákat csináltam volna...

De én mondjuk a felnőtt párkapcsolatokat valahogy szabályoznám, hogy 18 év alattiak ne írhassanak, csak olvashassanak, és adott kérdésre/válaszra priviben írhassanak!

2015. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez mind szép, meg jó, de akkor én most 18 év alatti, vagy feletti vagyok?
2015. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tök8, mert mindenhol van egy csomó hlye, meg nem hlye. Nem hinném, hogy károsabb lehet így, mint eddig, aki hajlamos rá.
2015. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy igen, szét kellett már szedni a sok ismerkedős és egyéb kérdésektől, de a megvalósítás nem épp a legjobban sikerült.
2015. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a Tini Párkapcsolatok bőven elég lett volna mint plusz kategória.


Ennyi alkategória pedig felesleges itt is, ha úgyis rá lehet keresni kulcsszavakra vagy olyan szavakra amik a kérdésben vannak. (gondolok itt az "Eljegyzés", "Együttélés ???", "Szakítás", "Megcsalás"


Ezek gyakorlatilag párkapcsolati problémák. felesleges a problémák, szakítás, megcsalás, válás kategóriák, ha egyik magában foglalja másikat is.

2015. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy aljas támadás volt a gyakori kérdések felhasználói ellen.
2015. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Úgy volt jó a gyik,ahogy eddig volt, nem kellett volna szétbontogatni, csak megnyitottam a szerelem-szex kategóriát, és olvasgattam a kérdéseket, ha meguntam átmentem másik kategóriába, most meg nyitogathatok mint egy barom.
2015. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Így jó ahogy van, mindenki ott van ahol a helye, a tinik úgyis mindig azt gondolják, hogy úgyis jobban tudják hiába idősebb és tapasztaltabb valaki, hát akkor most ne legyen panasz!
2015. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9#

És áruld már el, a Szexualitás-nak mint főkategóriának jelenleg mi értelme?


Jó, hogy ott most tudnak a melegek is kérdezgetni, de mi van, ha egy meleg párnak vannak párkapcsolati problémái?

Most csak azért kellett egy fő kategóriát ahol melegek kérdezhetik egymástól milyen a farkuk vagy milyen érzés szopni, nem sok értelme van.

2015. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!