Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mett veszekszik, velem folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mett veszekszik, velem folyton? Hiusagabol vagy egobol?

Figyelt kérdés
Van ugy eleg sokszor h merges ram,pl azert mert h nem puculom meg neki a narancsot meg tennem eut aki 80kmert utazik melo utan fel hozza h instapolja,es faradtan ,nagyon faraft voltam es ezen kiakad h nem pucolok narancsot pl.szeretem a nyugalmat ,es amikor haza megy tolunk itana meg nem tudok aludni h veszekedtunk .es en vagyok a lany .de ha en keresem mindig akkor utana mindig tobbet akar secualisan ,mert ha noncs meg akkor kimegy .es o sertodik be.mert hivo vahyok,azert nem tudok tobbet nyujtani .szerintetek ez mien felfogas?

2015. ápr. 18. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idiota felfogás. Melletted vagyok ;)
2015. ápr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kérdez.
2015. ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő
2015. ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És miért nem hagyod ott ezt a fiút? Kell neked ilyen kapcsolat? Mondd meg neki, hogy nagyon sajnálod, de te nem vagy kíváncsi az örökös veszekedéseire, keressen mást magának.
2015. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebből a kapcsolatból szerintem! Menekülj!!!! Mi az, hogy ő nem tud megpucolni magának egy gyümölcsöt? Nem vagy a csicskása, senempedig lelki szemetesláda, avagy lábtörlő! Szerintem addig kellesz neki, amíg szex van, utána tőle elköltözhetnél másik galaxisba is, mert ezek alalpján nem számítasz neki, csak egy gépnek tekint téged, ami az ő szolgálatára van.
2015. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm. Egy párszor belebicsaklott a nyelvem, amikor megpróbáltam a kérdést felolvasni a nejemnek.
2015. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!