Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Túl igényes nő lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl igényes nő lennék?

Figyelt kérdés

Azt mondja rólam a környezetem hogy túlságosan igényes vagyok. Nem teljesen értek evvel az állítással, én úgy fogalmaznék hogy figyelek magamra és a megjelenésemre.

Teniszezni és cardio edzésre járok és hetente legalább 2 alkalommal szaunázzom méregtelenítés céljából. Figyelek az étrendemre, kiegészítő vitaminokat is szedek. Mindennap megiszok egy pohár frissen facsart naracslevet(magam facsarom) és egy bögre zöld teát,kerülöm a gyorséttermi alacsony minőségi ételt, sok salátát és gyümölcsöt fogyasztok. Ehhez jön még egy latte mindennap. Másfajta kávét nem is iszom. A napi folyadékbevitelem igy minimum 2 liter, a többi víz. Csak olivaolajjal főzőm. Nagyon sok növényi olajat használok szépségápolásra,ezt kiegészítem még néhány drágább krémmel (krémenként min. 10 ezer). Diszkréten sminkelek (összhatásban): egy kis BB, világos szemhéjpúder, pirosító, szempillaspirál, leheletnyi szemceruza és rúzs. A sminktermékeknél csak a márkákat részesítem előnyben (Estee Lauder,MAC, Chanel, Armani a kedvenceim).

Fodrászhoz vágatni, kozmetikába arctisztításra járok havonta.

A cipőm és a táskám színe mindig hasonló, ha különbözőek akkor az nagyon zavar. Az öltözködésemre jellemző színek a világosbarna,kék,fehér,lágy babarószaszín,szürke,fekete néha még a piros. De egyszere 3-nál több színt nem viselek. Mindig szín és az arányok harmóniájára törekszem a megjelenésemet illetően. A körmeim mindig piros színűek de saját magam ápolom őket.


Sznob és igényes lennék már túlságosan is?

23,l



2015. máj. 30. 18:57
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Nem társkeresés céljából írtam ki.

Van kapcsolatom. Ezt a véleményt, a környezetemben lévő nőktől is hallottam. Véleményekre vagyok kiváncsi.

2015. máj. 30. 19:10
 12/34 anonim ***** válasza:
24%
Ez mind amit leírtál tök normális,nem tudom mi ebben az igényes.
2015. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
56%

Amit leírtál egyáltalán nem hátrány, az inkább a kérdés, hogy ez vajon naponta mennyi idődet veszi el? Mennyire vagy kényszeres ezekben? Lásd a cipő téma, képes-e elrontani egy egyébként kellemes estét, ha nem harmonizál a táskád a cipővel, vagy úgy egyáltalán az öltözéked?


Persze érdemben erre nem várok választ, hiszen nyilván nem fogod bevallani, hogy napi 2 órán át válogatod az öltözéked :) Meg lehet ami neked 5 percnek tűnik, valójában fél óra :D

2015. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
33%
nem vagy sznob törödsz A testeddel nem fetrengesz részegen minden hétvégén valamelyik diszkóba! igy kéne élni minden embernek
2015. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
83%

Addig egyáltalán nem sznob dolog, amíg nem akarod egy másik emberre erőltetni a saját életviteledet.


Párkapcsolati szempontból a másik fél amikor meghallaná ezeket a dolgokat, a pénztárcája rögtön sírni kezdene.

2015. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
63%

Elég valószínű, hogy sznob vagy, igen. (az igényesség nem baj)

És nem a felsoroltak miatt, hanem hogy idejöttél ezt felsorolni és megkérdezni.


Ahhh, én is gazdag szülőket akarok!

2015. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nincs ezzel baj, én is szívesen élnék így, ha lenne rá pénzem, bár 1-2 dolgot túlzásnak tartok.
2015. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
86%

Nos, ha azért jöttél, hogy fényezd magad.....jól csinálod, bravó!

Csak egy kérdés, de az jó hosszú.

Ha én most így anonim azt mondom neked, hogy igen, túlzottan igényes vagy, akkor holnaptól a youtube-ról Norbival tornázol otthon a szobában, a mekiben eszel, nem szedsz vitamint, helyette minden nap megiszol egy páleszt, természetesen a sz@r dobozos 12%-os narancslével iszod, reggelente a legócskább feketekávét, disznózsírral főzöl, 100 forintos boltból veszed a kozmetikumokat, naponta kiló vakolatot kensz fel, a hajadat magadnak vágod, a pattanásodat majd kinyomja akit zavar, a körmeid mindig sárgák lesznek (persze a bagótól, nem a lakktól), és úgy öltözöl a turiból, mint egy hippi?

Mert akkor csak azért is azt mondom igen, az vagy. Jó móka lesz, kár hogy lemaradok róla... :D

2015. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
58%
Van így is elég rajongód, nem tudom, miért kell itt sírdogálnod.
2015. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%
Ez itt csak majomkodás.
2015. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!