Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Túl igényes nő lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl igényes nő lennék?

Figyelt kérdés

Azt mondja rólam a környezetem hogy túlságosan igényes vagyok. Nem teljesen értek evvel az állítással, én úgy fogalmaznék hogy figyelek magamra és a megjelenésemre.

Teniszezni és cardio edzésre járok és hetente legalább 2 alkalommal szaunázzom méregtelenítés céljából. Figyelek az étrendemre, kiegészítő vitaminokat is szedek. Mindennap megiszok egy pohár frissen facsart naracslevet(magam facsarom) és egy bögre zöld teát,kerülöm a gyorséttermi alacsony minőségi ételt, sok salátát és gyümölcsöt fogyasztok. Ehhez jön még egy latte mindennap. Másfajta kávét nem is iszom. A napi folyadékbevitelem igy minimum 2 liter, a többi víz. Csak olivaolajjal főzőm. Nagyon sok növényi olajat használok szépségápolásra,ezt kiegészítem még néhány drágább krémmel (krémenként min. 10 ezer). Diszkréten sminkelek (összhatásban): egy kis BB, világos szemhéjpúder, pirosító, szempillaspirál, leheletnyi szemceruza és rúzs. A sminktermékeknél csak a márkákat részesítem előnyben (Estee Lauder,MAC, Chanel, Armani a kedvenceim).

Fodrászhoz vágatni, kozmetikába arctisztításra járok havonta.

A cipőm és a táskám színe mindig hasonló, ha különbözőek akkor az nagyon zavar. Az öltözködésemre jellemző színek a világosbarna,kék,fehér,lágy babarószaszín,szürke,fekete néha még a piros. De egyszere 3-nál több színt nem viselek. Mindig szín és az arányok harmóniájára törekszem a megjelenésemet illetően. A körmeim mindig piros színűek de saját magam ápolom őket.


Sznob és igényes lennék már túlságosan is?

23,l



2015. máj. 30. 18:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, hogy sznob vagy, én is iszom zöld teát, facsarom a gyümölcsleveket, de soha nem gondoltam, hogy ez mekkora különleges dolog.


Sőt, én is használok Estee Laudert, MAC-et, Clinique-et.


A színek ennyire nagyon megnevezése picit OCD-re utal.


Én is szeretek jól kinézni, de mivel stylist vagyok, fejben megoldom, és 3 perc alatt végigjárok 1 boltot.


Nem igényes vagy, inkább "anal", erre biztos van jó magyar fordítás, ami nem az anális. Mániás talán.

2015. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezt mind a saját munkádból megkeresett pénzedből finanszírozod, akkor ezzel semmi gond szerintem.
2015. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
25%
Értelmesebb dolgokra is el lehetne költeni ezt a sok pénzt.
2015. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
92%

Az egészséges életmóddal nem lenne gond (bár elég neurotikusan hat ennyire görcsös felsorolásban), de önmagában ezzel még nincs baj. A többi viszont vegytisztán sznob benyomást kelt, van különbség egészséges higiénia + tudatos odafigyelés közt, és más a megrögzött, már hétköznapivá vált teljes kikészítés és valódi értéktől független költekezés is.


"krémenként min. 10 ezer", neked csak Latte felel meg, "csak a márkákat részesítem előnyben", stb.


Mindez igen, a sznob szótári definícióját kísérhetné. Abból pedig amit ezen kívül írsz, a sminkelés nálad napi rutin. Ha egy sima közértbe vagy zöldségeshez sem tudsz úgy leugrani, hogy ne használj előtte szemhéjpúdert, pirosítót, szempillaspirált, szemceruzát, rúzst, stb., az már tényleg túlzás és valahol beteges is, mert az egészséges, belülről jövő önbizalmat te csak mechanikus rituálékkal tudod csak helyettesíteni. Olvastál már elég magazint, blogot és divat/bio/fitness weboldalt, ez látszik.

Mégis reményvesztettebb vagy minden természetesen megjelenő nőnél, mert olyanból merítesz erőt, ami nélkül már nem érzed magad ugyanolyan egészségesnek vagy társas együttléthez teljesnek.

2015. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
61%

igényes? ezen felnevettem igényes...hát az kicsit mást jelent.


te csak pénzes flancolós nő vagy,mint ezer másik.

lehetőleg a te pénzed költöd nem azét aki eltart :D mert ez esetben azért piros köröm mellé piros pont


jó bevallom nem olvastam el a kérdést,senkit nem érdekel szerintem,rövidebben fogalmazz máskor.

2015. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj meg, de ez inkább felszínesség, mint igényesség. Sőt vannak benne kifejezetten konzumidióta vonások is. A belső/szellemi igényességről pedig 0 db szó esett a leírásodban.


Összefoglalva: nem igényes nő vagy, csak egy "standard plázap***a"...


27F

2015. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
82%
#24 és #26 nagyon jól összefoglalta.
2015. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedet olvasva már tudom, hogy a VV6 véget ért.

Köszönet érte!

2015. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

" Csak olivaolajjal főzőm."


Ez amúgy nem is igazán egészséges. :) Lenmagolaj, olívaolaj stb. nem főzni való. Transzzsírok keletkeznek.

Ajánlom a kókuszzsírt! :)

2015. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
93%
Másfajta kávét nem is iszik, csak lettét... besza.ok. Az csak tejeskávé, csillagom.
2015. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!