Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, lányok, akik nem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Nők, lányok, akik nem nagyon kellenek senkinek! Ha mégis összejön egy komoly kapcsolat valakivel, akkor hajlandóak vagytok sok mindent elnézni a másiknak?

Figyelt kérdés

A baráti, ismerősi körömben tapasztalhatók alapján gondolkodtam el ezen, mivel van néhány ilyen eset. Olyan nőkről van szó, akik - mondjuk ki - csúnya arccal rendelkeznek, és valószínűleg ezért nem volt nagy sikerük a férfiak terén, egy ideje mégis sikerült valakivel összejönniük. Persze én nem szólok bele az életükbe, és nem is látok rá a kapcsolat minden részletére, de náluk azt látom, hogy a nő végez pl. minden házimunkát, a férfi dolgozik, de otthon gyakorlatilag nem csinál semmit, és ha nem mennek sehova, alig tisztálkodik, vagy mondjuk rendszeresen hajnalban, részegen megy haza, stb.


Ennek az az oka, hogy igyekeznek megbecsülni azt, ami megadatott? Görcsösen kapaszkodnak a a meglehetősen tökéletlen barátjukba, mert ha ő nem lenne, élhetnének egyedül?


2015. máj. 31. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem!


Ez nem olyan, hogyha nincs ló, akkor a szamár is megteszi, csak azért, hogy legyen valaki. Ilyen alapon örömmel maradok egyedül.

2015. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"a férfi dolgozik, de otthon gyakorlatilag nem csinál semmit, és ha nem mennek sehova, alig tisztálkodik, vagy mondjuk rendszeresen hajnalban, részegen megy haza,"


Mondjuk még egyetemisták voltunk, de amikor én voltam együtt az exemmel, én több mindent megcsináltam otthon, mint ő. Sokszor én takarítottam, mert egy trehány disznó volt: a tányérjait sem volt képes kivinni a szobából; aztán legalább heti egy-két alkalommal az ment, hogy én otthon ültem amíg ő éppen valakivel kefélgetett és hót részegen jött haza, állandóan.


Mondjuk ott én voltam az, aki sok mindent elnéztem neki. Tudtam, hogy ha vége, akkor évekig egyedül leszek és igazam is lett. Bár itt én vagyok a férfi.

2015. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem! Voltam ilyen, mert szerelmes voltam és a fél karomat odaadtam volna a kapcsolatunkért, amíg ő a kisujját sem. Mindent megtettem, erőmön felül alkalmazkodtam, hiába. 2,5 év után kiszálltam ebből a kapcsolatból. A lelkem egy darabját benne hagytam és egy érzéketlen tuskó lettem, aki olyan kritérium rendszert állított fel, aminek nagyon nehéz eleget tenni és ezáltal közel kerülni hozzám. Én többé nem leszek a behódoló fél és behódoltató sem akarok lenni. Nem próbálkozom és nem adok esélyt már olyanoknak, akikről érzem, hogy nem lesz hosszútávú a dolog.

Átváltozott a gondolkozásom és mostmár inkább egyedül élem le az életemet és halok meg, minthogy újra belekerüljek egy olyan kapcsolatba, ahol minden héten bőgök valamiért, mert a párom fájdalmat okozott.

2015. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Az igénytelenséget, a rendszeres lerészegedést és hasonlókat nem nézem el. Viszont azt hiszem sokkal több kompromisszumot vagyok képes kötni, mint azok, akiknek csettintésre lesz valakijük.
2015. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért nehéz komoly kapcsolatot találni mert az én korosztályomba és ismeretségi körömbe még inkább élni akarnak a pasik és kevesen köteleződnének még el. Volt egy több éves kapcsolatom, abba elég sok mindent elnéztem, de azért mert szerelmes voltam és naiv, de mikor elmúlt a rózsaszín köd már egyből másképp láttam az egészet. Unom már a futókapcsolatokat nagyon örülnék már egy normális férfinek aki meg is becsül, én nem néznék el senkinek ilyen fajta dolgokat amiket fent leírtál ez már sok lenne nekem nem ez az életcélom, és egy ilyen kapcsolatba ne mondja nekem senki, hogy ő boldog, az ilyennek semmi értelme akkor már inkább legyen egyedül. Aki így képes benne maradni egy kapcsolatba az már nagyon el lehet keseredve. 20/L
2015. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most 23 éves vagyok és a barátom 24 éves. SOHA TÖBBÉ nem jönnék össze huszas évei elején, közepén járó férfival! Harminchoz közel vagy harmincéves kor elején lévő FÉRFIAK jöhetnének! Ezek a mai huszasok nagyon nyámnyilák még. Tisztelet a kivételnek. Még nem nőtt be a fejük lágya és semmi komoly dolgot nem akarnak. 3 éve együtt vagyunk, de még egy igazi egészséges férfi gondolat menetet nem volt képes elejteni. Szerencsére 3 év alatt sikerült kikupálnom valamennyire, de így meg én hordom a nadrágot és őszintén szólva nem erre vágytam. De ha már meg volt a nagy szerelem, akkor bízok benne, hogy pár év múlva talán sikerül felnőnie. És igen, sok mindent elnéztem már neki, hatalmas botrányok voltak régebben köztünk, mert nem bírt felfogni dolgokat. Én talpraesett vagyok, Ő meg abszolút nem. Nem vagyok abszolút irányító típus, sőt... néha kellene a megerősítés, de Tőle ezt nem tudom elvárni.
2015. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

26 éves nő vagyok. Az, hogy nem kellenék senkinek, az túlzás, de az igaz, hogy ritka peches vagyok ezen a téren, szóval úgy érzem én is válaszolhatok a kérdésre :)


Szerintem ez is megoszlik. Biztos van olyan, aki próbál abból gazdálkodni ami jutott. De olyan is, akit esetleg nem zavar, vagy olyan beállítottságú, hogy még élvezi is a házimunkát.


Én 22 éves koromtól voltam egyedül 25 éves koromig. De ebben a 3 évben még egy randim sem volt. Aztán jött valaki, aki nem tetszett különösebben, de törődött velem. Reméltem, hogy hamarosan megszeretem én is. Mert egyébként remek ember, de valahogy nem jött az a plusz szikra. Akkor próbáltam én is elfogadni azt, hogy nekem ez jutott és meg kell tanulnom őt elfogadni.

Kb 8 hónapig bírtam, aztán rájöttem, hogy ez vele szemben sem fair és velem sem. Akkor inkább legyek egyedül...


Persze vannak napok mikor nagyon nehéz egyedül, de senki ne akarjon önmagának hazudni, mert abból jó nem sülhet ki.

2015. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csúnya, de visszahúzódó, nehezen ismerkedek, kamaszként nem igazán randiztam soha. Ez még belefér a "nem kellek" kategóriába? :D


Házirabszolga nem lennék senki mellett. Ezen mondjuk csatározunk a párommal, mert ő otthon ahhoz szokott, hogy anyukája a "ház ura", mindig is háztartásbeli volt. Otthon ezt látta, neki ez a természetes, én meg munka mellett nem vállalom ezt. :P De ez a része alakítható (remélem).


Kérdésre visszatérve, nem alázkodom meg sem előtte, sem más előtt, ha valaha úgy alakulna. Nem vagyok sem cseléd, sem lábtörlő.

Viszont tény, hogy rengeteg kompromisszumot kötök, tán többet, mint azok a nők, akiknek minden ujjukra jut egy férfi. De nem azért, mert "úristen nem akarok egyedül lenni", hanem mert tudom, hogy bár tökéletlen a párom, de szeret, és a sok kis csatározás igazából lényegtelen emellett. Saját maga miatt becsülöm meg, és nem azért, mert "végre egy férfi". :)

25N

2015. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!