Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek! Volt, olyan komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Volt, olyan komoly kapcsolatotok, amiben a férfi volt a fiatalabb? Mennyivel? Meddig tartott a kapcsolat? Milyen volt? Mik a jó és rossz oldalai?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ez számít akkor 19 évesen volt egy 22 éves barátnőm :D
2015. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21 évesen volt egy 19 éves barátom. 2 évig voltunk együtt. Nem éreztem semmi hátrányát. Igaz ő dolgozott már, én még tanultam. Így sokkal komolyabban állt az élethez,mint a többi egyetemista srác,hiába voltak idősebbek.
2015. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A húszas éveim közepén volt egy barátom, aki közel 4 évvel volt nálam fiatalabb, így ő még fősulis volt, amikor én már dolgoztam. (Mondjuk látszani nem látszott a korkülönbség, mert engem mindig fiatalabbnak néztek a koromnál, őt meg idősebbnek.)


Négy és fél évig voltunk együtt, a szakításunkhoz vezető okoknak nem volt semmi köze a korkülönbséghez.

2015. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobb korkülömbség az volt, mikor afiú 6 évvel volt nálam fiatalabb.Ő 18 volt, mikor én 24.Ráadásul sajnos az ország másik végében lakott.Így is eltartott 3 évig akapcsolatunk, bár nagyon ritkán találkoztunk, mégis ahhoz képest nagyon komoly érzéseink voltak egymás iránt.Az volt arossz oldala, hogy végül rájött, hogy olyan fiatalon még nem tud kialakítani ekkora távolság mellett egy igazán komoly kapcsolatot.Ő még akkor kezdte volna megalapozni az életét.Munka, stb.Nekem fontos a külső és a saját korosztályomban a férfiak többsége már kezdi igen korán elhanyagolni magát, a fiatal fiúk között pedig jóval többet lehet találni, aki még normálisan néz ki.
2015. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 év van köztünk. A korkülönbségből sosem volt probléma, ha vitatkozunk az inkább más dolgok miatt van.
2015. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 évvel fiatalabb a párom ,ő 26 én 34.Olyan problémáink vannak ami egy felnőtt férfival soha nem lenne!
2015. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó kifejtenéd , ha szépen megkérlek ?
2015. máj. 20. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
aferjem 1 ev es 1 honappal fiatalabb mint en. az iden leszunk 38 eves hazasok;-))))
2015. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!