Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy egy férfi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy férfi ennyire udvarias legyen, vagy akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám, akivel ha együtt vagyunk műszakban, nagyon sokszor meghív kávéra, kólára, szendvicsre, megkérdezi hogy kérek-e valamit a büféből és mindig felajánlja hogy hazavisz engem.


Hozzáteszem hogy előfordult olyan is amikor megkért, hogy adjak neki kölcsön 200 ft-ot mert nem volt nála pénz akkor, szóval volt hogy én hívtam őt meg kérésére, de ez ritkábban fordult elő.


Értelmes lánynak vallom magam, viszont férfiak terén tapasztalatlan vagyok és nem tudom eldönteni hogy csak udvariasságból teszi ezeket, vagy esetleg akarna tőlem valamit?

Azért sem tudom eldönteni, mert nem nyomul, nem mászik rám, nem rámenős, ráadásul családja van !!! Sokat beszélgetek vele és nem annak ellenére hogy tapasztalatlan vagyok, egy nagyon értelmes és intelligens család centrikus embernek ismertem meg, egyáltalán nem tűnik egy hűtlen, csajozós alaknak.

Viszont ilyen férfiról sem hallottam még aki csak úgy udvariasságból meghívogat kávézni, pedig nincs tele pénzzel és esetleg költhetné azt a pénzt a családjára is.


Vagy léteznek ilyen udvarias férfiak ?


2015. máj. 31. 12:03
1 2
 1/19 RRR ***** válasza:
94%

létezik

csak már kihalófélben vannak

2015. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Interferencia ***** válasza:
60%
Létezik, de ő azért gyanús lenne nekem.
2015. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Nincs tele pénzzel, ennek ellenére te mindig elfogadod tőle a meghívást. Ő valszeg úgy gondolja, hogy mint férfi kötelessége megkérdezni, hogy kérsz-e valamit, ha már ott vagy mellette, és te mivel mindig igent mondasz, már fura lenne, ha egyszer csak abbahagyná a meghivogatást. És te nevezed magad értelmes lánynak? Már bocsánat, nem megbántani akarlak, de elég érdekesen gondolkodsz. Miért fogadod el a meghívásokat és te miért nem hívod őt vissza?
2015. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez gyorsan kideríthető. Hányan dolgoztok egy helyen? Mástól is megkérdezi kell-e neki valami a büféből? Ha ki akarod fizetni a kávédat neki, ő utasítja el?


Egyébként léteznek udvarias férfiak, de én nem fogadnám el ezeket tőle rendszeresen annak tudatában, hogy családja van.

2015. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem mindig fogadom el a meghívásait, ezt elfelejtettem írni!
2015. máj. 31. 12:12
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
egyáltalán nem kéne elfogadni vagy ha igen, akkor legközelebb neked kéne meghívni őt.
2015. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Sokan dolgozunk egy helyen. Volt hogy megkérdezett másokat is hogy kell-e valami a büféből, de mindig engem hív el hogy menjek vele. De volt olyan is hogy nem kérdezett meg másokat, csak engem elhívott.


Olyan is hogy kérdezte tőlem hogy meghívom-e kávézni, mert nincs nála a tárcája. Amikor mentem a tárcámért, akkor odaszólt nekem, hogy hagyjam, mert van nála pénz. Nem tudom hogy csak tesztelt-e, vagy véletlen volt.

2015. máj. 31. 12:27
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

A többi kollégával hogy viselkedik? Őket is meghívja és hazaviszi?

Vannak udvarias férfiak, de mikor ez az udvariasság egy nőre korlátozódik csak, akkor annak oka van.

Az meg főleg gyanús, hogy hazavisz. A többi kolléganőjét is hazaviszi? Ez már kicsit túlmegy az udvariasságon, hacsak nem útba esik neki ahol laksz.

2015. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk mindig egyutt egy muszakban, ugyhogy nem latom kivel hogy viselkedik. Egyedul engem visz haza (mar amikor en engedem) es nem esik utba neki a lakhelyem, mas utvonalon kell mennie akkor, de idoben ugyanannyi ido alatt er haza.

Engem szokott magaval vinni bufebe meg automatahoz. Volt amikor csak ugy odaszolt a tobbieknek hogy kell e valami a bufebol nekik, de tolem konkretan megkerdezi. Az elso parat visszautasitottam, aztan volt amikor elfogadtam a meeghivasat

2015. máj. 31. 12:50
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt erzem rajta hogy tetszem neki mint no es szeret a tarsasagomba lenni, de tenyleg nem ramenos (ne is legyen mert csalados); es betudtam annak hogy udvarias, es figyelmes velem.
2015. máj. 31. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!