Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Téged hova visz a pasid nyaralni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged hova visz a pasid nyaralni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 19:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

De azt senki nem kérdezte milyen magas vagy és hogy mi a foglalkozásod :)

Jó na, nem szurkálásképp írtam, jó neked/nektek.

:)

2015. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

"A #7-es az az ember, aki modell csajnak adja ki magát, és itt pukkasztja a polgárokat, miközben egy 52 éves, zokni-szandál kombós kopaszodó vízóra leolvasó BAZ megyéből. :)"

Akkor is ezt mondanád, ha látnál a medencében,ahogy meztelenül szoktam úszni.

csak rontana az összképen, hogy jönne a pasim is.

De az nem úszni akarna:)

2015. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
A Bükkbe kempingezni.
2015. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Adj autogramot a playboy magazinjukba, nekik egy modell az elérhetetlen, nem is emberi lény. :D
2015. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%
Kedves 25 éves 181 cm-es modell lány:D Szerintem a válaszadók azt kifogásolták, hogy nem a kérdésre válaszoltál. De persze, örülünk, hogy 25 éves vagy, 181 cm, és modell.:D
2015. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
3%

A kérdésre válaszoltam.

Dubrovnikban vagyunk, nyaralás céljából, de megyünk Barcelonába és Rómába is, pár hétre.

Ez is le volt, írva, de gondolom, ezt már nem sikerült elolvasni:)

Hiába a szelektív látásmód, az megvan:)

2015. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

"Adj autogramot a playboy magazinjukba, nekik egy modell az elérhetetlen, nem is emberi lény. :D"

Voltam már az egyik playboy magazinban:)

De autogram nem jár:)

A pasimat is a playboy partyn ismertem meg.

2015. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%

esküszöm az ilyen kérdéseket férfiak írják ki, hogy lehúzzák a nőket

nyilván épeszű nőt nem visz senki sehova, kivéve persze a vállalkozó-modell páros...na de nem ők az átlag

2015. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

mindenki felvaghatna azzal hirtelen hogy mit ert el hogy a tobbiek esetleg rosszul erezzek magukat.

kerlek szepen ez szadizmus es ha esetleg szep is vagy teljesen lerombolod azt a szemelyisegeddel.

nem akarlak megbantani de ne vagj fel azzal hogy jobbnak erzed magad masnal csak azert mert gazdag vagy es szep a tested.Bocsanat ha megbantottalak csak oszinte vagyok.

2015. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vinnie, van lábam...
2015. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!