Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Téged hova visz a pasid nyaralni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged hova visz a pasid nyaralni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 19:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

# 18


Majd megmondom annak a rokonomnak, aki általános iskolai tanárként dolgozik Magyarországon, a férje pedig egy jó ideje már Svájcban, hogy az elúszott svájci frank lakáshitelüket úgy tudják törleszteni, hogy nem napi 14-16 órát kénytelen dolgozni érte heti hét nap, ahogy korábban, hogy ő, aki közben itthon neveli a két gyereküket, és alig várják, hogy három hetente hétvégén láthassák egymást annak az árán, hogy a férje kb. 2.000 km-t autózik, nem "épeszű nő", mivel amikor nyaralni mennek, akkor a férje "viszi őt" (meg a gyerekeket) a Svájcban keresett havi kb. egy millió forintnak megfelelő béréből, és nem várja el, hogy a felesége a magyar pedagógus fizetéséből fedezze a kiadások felét.


Tényleg szégyellheti magát szerintem! :-)


Ettől függetlenül én nem pontoztam le a hozzászólásodat, az is egy vélemény, hogy nem helyes, ha egy pár tagjai nem szigorú elszámolással, 50-50 % alapon nyaralnak.

2015. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21%
Egy házaspárnál vagy egy közös kasszán lévő párnál NYILVÁNVALÓAN máshogy van...jesszus, szerintem direkt nem akarod érteni, de remélem jól esett, hogy leírhattad.
2015. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

# 22


Ez a kérdés a felnőtt párkapcsolatok/együttélés rovatban született.


Ha ugyanez a férfi és a nő, akiről írtam, nem házaspárként, hanem ugyanúgy hosszú évek óta "csak" élettársakként élnének együtt, mint sokan mások manapság, és még nem lennének gyerekeik, szerinted annyira más megítélés alá esne a dolog ugyanilyen jövedelmi arányok mellet?


Akkor lenne szerinted abban bármi elítélendő, hogy aki a sokszorosát keresi nettó fizetésként, ezért simán megteheti, hogy "elviszi" a párját nyaralni, van annyira nagylelkű, hogy megteszi? A másik szerinted anyagias, és kihasználja a másikat, ha ezt elfogadja?


Azt meg, hogy a közös kasszának ehhez mi köze, azt végképp nem értem.


Ilyen logika alapján kevésbé elítélhető az a nő, aki úgy él közös kasszán, hogy a férfi a többszörösét keresi nettóban, és rendszeresen abból a "közös" pénzből nyaralnak, amihez ő sokkal kisebb arányban járult hozzá, mint az a nő, aki ugyanilyen kereseti viszonyok mellett korrektebbnek érzi a külön kasszát, pont azért, mert ő jóval kevesebbet keres, és azt érzi tisztességesebbnek, hogy alapvetően a saját keresetéből gazdálkodik, és azt engedi meg magának, amire ő elő tudja teremteni a pénzt, de egy évben egyszer elfogadja, hogy a férfi meghívja egy 7-10 napos nyaralásra?

2015. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nekem a "Téged hova visz a pasid nyaralni?" kérdés alapján nem egy elkötelezett, komoly kapcsolatban élő nő képe bontakozott ki a lelki szemeim előtt. Ellenben ismerem a gyk szokásos lincshangulatát, főként a nőellenes hangokat, akik kapva kapnak ezen a kérdésen majd.

Ezért spekuláltam, hogy nem nő írta ki...

de legyen neked igazad, majd csak lejön, hogy kamu-e a kérdés, vagy éppen plázacicát viszi nyaralni az aktuális "pasija" (bár vigye, ha jólesik neki)

2015. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

# 24


Szerintem könnyen lehet, hogy igazad van abban, hogy férfi írta ki a kérdést, és olyan szándékkal, amit sejtesz mögötte, mert ismerős a jelenség.


Nagyon sok olyan nőket lejárató olyan hozzászólást láttam már itt, aminek az írója nőnek tüntette fel magát, de komoly tétbe mertem volna fogadni, hogy férfi, aki ezt vagy poénosnak érzi, vagy valamiért az a célja, hogy a nőket próbálja rossz fényben feltüntetni.


(Néha el is ismerik utólag, mint ma is valaki, miután megkérdeztem a hozzászólására reagálva, hogy vajon a varázsgömböm hibásodott-e meg, ha azt látom benne, hogy rajta nagyon furcsán állna egy csipkés francia bugyi. :-)


A "nőellenes hangulat" - ahogy fogalmaztál - tényleg sokszor meglep itt, már csak azért is, mivel az életben nem érzékelem a férfiak részéről. De ha tárgyilagos akarok lenni, akkor azt is hozzá kell tennem, hogy nőktől is nagyon gyakran olvastam itt bántó hangnemben megfogalmazott, általánosító kritikát a férfi nem egészére nézve, amit én pont annyira igazságtalannak éreztem.


Szerintem ez nem annyira nemtől, hanem személyiségtől függ, hogy valaki a másik nemmel szerzett esetleges rossz tapasztalatait, csalódásait hogyan képes feldolgozni, és mennyire vetít ki a másik nem összes tagjára olyan rossz tulajdonságokat amit ő egyes férfiaktól vagy egyes nőktől látott, megélt, megtapasztalt.

2015. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Plusz ha valakinek nincs élete, az online-on kívül, ez szerintem még ide tartozik. Ha nincs tapasztalata az ismerkedés vagy társkeresés terén, a gyk kérdéseiből, hozzászólásaiból vagy netes tapasztalatokból kiindulva sokkal érthetőbbek ezek a teljesen eltorzult látásmódok. Azért megnézném, hogy ezek a "nőgyűlölő" hangok való életben milyenek. Az biztos, hogy nem engednének meg maguknak annyit, mint amit itt.
2015. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
40%

"Én Dubrovnikban vagyok, már egy hete.

Itt is van a pasimnak egy háza.

Amúgy vállalkozó, mielőtt megkérdezné valaki.

Néha kijárunk, havi egy alkalommal, nyáron hosszabb időre is.

De szoktunk menni Barcelonába, Rómába is.

25N,182cm, modell"


Megláttam a Dubrovnik szót és egyből eszembe jutott a fitneszmodell :DDDD

2015. jún. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem utoljára a szülei VITTEK nyaralni, amúgy meg együtt megyünk vagy nem megyünk. Azt sose várnám el senkitől, hogy kifizesse a nyaralásomat, ha még esetleg nem közös kasszán vagyunk, hanem megbeszéljük, hogy mire van pénzünk, mi az, ami mindkettőnknek belefér.

Mondjuk mi idén nem megyünk nyaralni, ősszel lesz az esküvőnk, most arra kell minden fillér.

2015. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
swinger klubba bedobom a közösbe az asszonyt :D
2015. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!