Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet kicsit furcsán hangzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kicsit furcsán hangzik, de hiányzik hogy párom sosem féltékeny. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, én 24 N, ö 24 F,lehet sokan nem értik meg,de tényleg hiányzik hogy érezzem nem akar elvesziteni.Sose csaltam meg,és sose flörtöltem senkivel.Tényleg szeretem és együtt tervezzük az életet.Ugyérzem teljesen megszokottá vált számára hogy vele vagyok.Szeretjük egymást ilyen téren nincs gond de valahol mégis hiányoznak a bókok,hiányzik h megkérdezze milyen napom volt, vagy ha telefonon beszélünk megkérdezze esetleg mi jot csinálok.Csak hogy érezzem hogy érdeklem.Biztos hülyének néztek mert az a bajom h nem féltékeny vagyis ez rossz szo rá de valami ilyesmi :) nincs önbizalmam akkora mint volt.Nem tudom valaki megérti-e ezt.De ha valaki volt hasonló helyzetben ez normális a részemröl?Párom részéröl mit jelent ez?egyreszt tudom a bizalom jele.De valahol nem is érem,csak egy minimálisan érezni jo lenne.Talán önbizalmat adna.De lehet nem van a baj.
2015. jún. 13. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
VELED, IGEN xD
2015. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En nem nezlek hulyenek bar az en parom mindig erdeklodik utannam. Neha tenyleg jol esik egy piciket ha feltekenyek, ha kozelebb huznak tarsasagban stb. :) hozza kell szokni hianyzik de jobb igy hogy nem feltekenyek , ez azt jelenti bizik benned :)

18/L

2015. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a féltékenysége hiányzik, hanem a törődése, ez nem ugyanaz. Nem féltékeny férfi is lehet figyelmes, kedves és odaadó, az, hogy nem bókol, nem érdeklődik irántad, hogy vagy, az nem féltékenységből ered, hanem szeretetből. A féltékenység felesleges dolog, de ezek a hiányzó gesztusok nem azok! Légy vele őszinte és mondd el neki mindezt!
2015. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valoban igazad van.Az a baj hohy már vagy 2 éve se szülinapom se návnapom,se nönap valahogy elfelejti,sosincs egy meglepi csoki mondjuk fel evben egyszer :) erröl már beszéltünk h nem azt szeretném ha mindennap ajandekkal varna,csak neha neha bármivel egy kis aprosaggal lepjen meg,tudom h szeret de felek hogy evek mulva kijon a hatasa,szerelmes vagyok bele meg 4 utan is ha hiszi valaki ha nem,imádjuk egymást.Annyit töröm magam a kapcsolatert,érte h a kedveben jarjak ,volt ebbol vita is,tudom ez nöi dolog :) ha elmek vasarolni nics olyan h ne vegyek neki valami aprosagot,es hányszor van h hazaerek a munkabol es alig állok a labamon tiszta a lakas rend van füzve van de peldaul a palacsinta a kedvence :) és én hülye hányszor de hányszor szo szerint gornyedve v már széket vittem h leüljek és keszitettem neki a palacsintát.én csak pici figyelemre vagyok.bar arra is gondoltam el van kenyeztetve és vissza kene fognom magam.Nagyon jo ember,szive lelke a helyén van csak valahogy elveszett talán a hetköznapokban :) van egy mondas :egy nöt nem megszerezni kell tudni,hanem megtartani.de ha igy folytatjuk nem tudom mi lesz pár ev mulva.Megcsalni sosem tudnám.de felek h ha elmulik a szerelem nem erzek ugy iranta amiert tudnam szeretni :( olyan dolgok amikkel a hetkoznapokat feldobjuk.Amugy itthon ülös tipus,könyörögnöm kell h mozduljunk már ki a házbol.lehet eleg zürösen irtam le,ne értsetek felre tenyleg jo ember csak nem tudom hogy érjem el h jobban figyeljen ram,csak apro gesztusokkal.
2015. jún. 13. 11:01
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak szeretném ha néha meghálálná mindazt amit teszek értünk és probálok megfelelni a munkahelyen itthon is.Külföldön élünk amugy és senkim sincs rajta kivül.Barátok-haverok vannak de bennük nem bizok meg igy sok dolgot nem velük fogok megbeszélni.Maganyosnak erzem magam es erötlennek,rá van szüksegem.arra h több szeretet kapjak.
2015. jún. 13. 11:04
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as pontosan leírta, neked nem a féltékenység hiányzik, hanem a törődés. Van akinek egyébként tényleg a féltékenység hiányzik.


Vagy már annyira nem érdekled, vagy egyszerűen neki más a stílusa. Akármelyik is igaz, nem illetek össze, legalábbis egy szempontból. Mindenképp mond neki, hogy neked pontosan mire van szükséged, nem is egyszer, hanem sokszor, és menjen át hogy most fontos dologról beszélsz, nemcsak úgy társalogtok. Ha sikerül, és jól érzed magad tőke, akkor ezt lássa is rajtad, kell a visszacsatolás.

2015. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az előző párommal. Teljesen elhidegültünk egymástól, mert bár én a karomat beletettem a kapcsolatunkba, ő a kisujját sem. A végén már hazaérve felállni sem volt hajlandó a számítógép elől egy puszira, ha odamentem is, csak ilyen félpuszit kaptam, ami közben a monitort bámulta.

Már csak az is jól esett volna, ha legalább képes felporszívózni néha, hogy ne azt is nekem kelljen, de még ezt sem... Erőltettem, mert szerettem és állítólag ő is engem, de szerencsére rájöttem, hogy én így sosem leszek boldog mellette. Elhagytam, ami életem legjobb döntése volt.


A jelenlegi párom teljesen ugyanolyan, mint én. Két éve vagyunk együtt, de még mindig azon kattog az agya, mivel lephetne meg, ahogy nekem is. Hetente egyszer minimum kapok valami apróságot. Már olyan kis semminek látszó dolgok is jól esnek, mint hogy pl. hazaugrik a szüleihez (60 km-re laknak tőlünk) valami okból és közben eszébe jut, hogy szed egy tál epret nekem, mert imádom. Ő nem szereti annyira, még is szed és hoz, mert tudja, hogy nekem a kedvencem. Vagy a családi gazdaságukban levág két napraforgót, mert tudja, hogy imádom a virágát.

Vagy ha ő megy bevásárolni, akkor kérés nélkül vesz egyet a kedvenc joghurtomból, mert tudja, hogy örülni fogok neki.

Vagy szimplán csak este megkérdezi, hogy másnap lenne e kedvem munka után sétálni egyet kettesben?

Én az ilyenekből érzem azt, hogy igazán beletesz apait anyait a kapcsolatunkba. Ez igazából nem a pénzen múlik sokszor, még is iszonyú figyelmesnek érzem a páromat.


Tehát én amondó vagyok emberek vagyunk és különbözünk. Ha nem tudod elmondani neki az igényeidet az már baj. Ha eltudod neki mondani, csak nem törődik vele, az is baj. Ne hagyjátok kiveszni az apró figyelmességeket a kapcsolatotokból, mert hosszútávon ez nagyon nem lesz jó!

2015. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!Beszélni fogok vele erröl.És remélem nem egyik fülén be a másikon ki :)
2015. jún. 13. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha egyik fülén be, másikon ki, akkor ha nem tudsz jobbat emeld fel a hangerőt. Egész addig amíg szó szerint visszaigazolja, hogy "igen, felfogtam, hogy ez neked fontos". Nekem már ment tönkre kapcsolatom a felesleges udvariaskodás miatt.
2015. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:

Azt akartam írni elsőre, hogy bizony, meleg van.... megárthatott.

De ez: " Az a baj hohy már vagy 2 éve se szülinapom se návnapom,se nönap valahogy elfelejti,sosincs egy meglepi csoki mondjuk fel evben egyszer :)" - ez nem a féltékenység hiánya, ez taplóság.


Már most így eltunyul... nemsokára nagyokat fingik sörrel a kezében a tv előtt...

2015. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!