Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párod nem csinál otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nem csinál otthon semmit, szakítanál?

Figyelt kérdés
Hazamegy a munkából, és semmit nem tesz hozzá a háztartás rendbentartásához.
2015. jún. 16. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha tisztán tartja a farkam, az mentség lenne pár dolog alól.
2015. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogy mit beszéltetek meg, ergo hogy ha megbeszéltek valamit, akkor tartja-e magát hozzá, mert inkább ez az ami érdekes. Ha ráhagyod, akkor mondhatni persze, hogy nem csinálja. Mondjuk egészséges öntudatú embernek van igénye rá hogy magáról és másikról is gondoskodjon ilyen módon.
2015. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem is tudna, mert nem felelne meg nekem és cirkluszra meg nincs szükségem:D Bőven elég ha bevásárol, és a tanulás az övé:D
2015. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha szeretek bejárónő és alattvaló lenni, akkor nem.

Én ennél jóval többet is elvárok, mint hogy valaki elmosogat és kitereget alkalomadtán, szóval én tuti.

2015. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
otthon hogy mit csinál az nem érdekel :D de nálam rend és fegyelem
2015. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Egyszerűen megmondanám neki, hogy én is fáradt vagyok, legyen szíves segítsen. Úgy tapasztalom, ha mindketten dolgozunk, nagyon elvetemült alaknak kell lennie annak, aki erre azt mondja, hogy "Nem, b...zdmeg, gürizz egyedül!"
2015. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Es ha mar belefaradtal abba, hogy kerni kelljen tok egyertelmu dolgokat?
2015. jún. 16. 20:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért fáradnék bele? Abba fáradnék bele, ha vitatkoznom kellene állandóan ugyanazokon az egyértelmű dolgokon. Ha nem segít alapból és megkérem rá, az nekem nem fárasztó. Bár én elég türelmes alkat vagyok.
2015. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem jól kéred.

Osszátok fel, hogy ki miért felelős, beszéljétek meg, hogy kb mennyi idő türelmi idő van. Pl. ha nem mosogat el azonnal, ne kezdj el pattogni, viszont ha van 2-3 óra türelmi idő, és addig felkászálódik a kanapéról, azt várd ki.

A lényeg hogy konkrét dolgokat beszéljetek meg, amihez tartani tudja magát.

2015. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elárulom a férfiak, hogy működnek.


A ki kéne vinni a szemetet, az ezt kéne azt kéne dolgok elmennek a fülünk mellett.


Az működik, hogy odamész és megmondod, hogy most ezt csinálod azt csinálod. Nem paraszt módon, lehet aranyosan is. Ennyi az egész.

2015. jún. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!