Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Túl sokat vagyunk együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Párom és én 4 éve együtt élünk. Sajnos mostanában úgy alakultak a dolgok, hogy a munkahelyem elvesztése miatt gyakorlatilag folyamatosan itthon vagyok. Leszámítva 2 napot amikor tanfolyamon vagyok. Ez az állapot néhány hónapja fennáll. Sajnos úgy érzem, hogy azóta megváltozott valami a páromban, nem úgy viselkedik velem mint előtte. Nem lekezelő, de valamiért mégis úgy érzem hogy én most nem vagyok "teljes értékű" ember a szemében.


Mit gondoltok, voltatok már hasonló helyzetben?



2013. máj. 14. 07:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Uj allast keresel ? Parom munkatarsa ezert utal mar hazajarni... a baratnoje munkanelkuli es egesz nap otthon van(mondjuk ö nem csinal semmi hazi munkat,ilyesmit no letere) es zavarja,hogy nem keres munkat hiaba mondja neki. Bar feltetelezem a tanfolyamot is munkaugyben csinalod,de addig akar valami ideiglenes allast...par oeas munkaidoben,ha tudsz keresni.
2013. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagy, vagy nő ?


Magánvéleményem szerint egy kapcsolatba kellenek a külső ingerek is, a "távol-levés".

Tényleg unalmassá válhat, ha csak kerülgetitek egymást otthon. Csináljatok külön programokat is.

2013. máj. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen keresek. Voltam már interjúkon is, de sajnos volt ahol az is kiderült hogy igazából nem keresnek senkit, csak kiváncsiak voltak milyen emberek fognak jelentkezni a meghirdetett pozícióra. Na ezt pl. hogy mondom el otthon? Ki hinné el? :( A tanfolyamot nem a munkaügy szervezte, ilyen lehetőség ott nem volt. Mi fizetjük ezt is, egyelőre a munkanélküli járadékomból.
2013. máj. 14. 07:54
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Akivel az ember jól érzi magát és szereti, abból az emberből nincs "túl sok". Ha érted a célzást:)
2013. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nő vagyok. Én mindent megcsinálok itthon, de ez már semmi sikerélményt nem ad. Az esti közös vacsora is megszokott és monotonná vált, pedig annak idején öröm volt ha 1-2x együtt tudtunk enni(estig dolgoztam sokszor).


Nem tudom mit tehetnék, hogyan lehetne felpörgetni kicsit az életünket mielőtt nagyobb gondok lesznek????

2013. máj. 14. 07:57
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudom mit tehetnék, hogyan lehetne felpörgetni kicsit az életünket mielőtt nagyobb gondok lesznek????"


Már most olyan gondjaitok vannak, amik egy kapcsolat abszolút halála. Nem tudom miért vársz még több gondot.

Ennek a kapcsolatnak vége.

2013. máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. Nincs vége! :) Nagyon szeretjük egymást! Ez egy kisebb válságos időszak, amin át kell vergődnünk, de a megoldást ugye nekem kell megtalálnom, mert a probléma is tőlem indult. A kérdésem is emiatt tettem fel. Nem akarok én szakítani, dehogy!!
2013. máj. 14. 08:03
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a párom de nekem is kell néha kis magánélet:)
2013. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

a gyes ugyanez, mintha semmit sem csinálnál, a lakás öntisztuló, a kaja meg magától készül el, mi?


Nem írtál konkrétumokat, vagy beképzeled magadnak a dolgot, vagy tényleg "lenéz" a barátod, mert perpill nincs munkád? Ha utóbbi, akkor tudatosítsd benne, hogy nálad ez átmeneti állapot, és őt is bármikor lapátra tehetik, emiatt nem vagy te kevesebb.

2013. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyébként Ő többször is eljár barátokhoz nélkülem. De ez szándékos, mert én sem akarok folyton a nyakába lenni. A bibi ott van, hogy én szinte a lakáshoz vagyok ragasztva, a sulin és a bevásárláson, postán kívül nem járok sehová. Ép ésszel is nehéz ezt bírni. De ha kimozdul az ember, már nincs ingyen semmi, még az utazás sem... bkv... :/
2013. máj. 14. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!