Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha 2,5 év kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 2,5 év kapcsolat után ezt érzem?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátomat de nagyon hiányzik az az érzés amikor pillangókkal a hasamban aludtam el,alig vártam hogy találkozzunk,ismerkedtünk,stb..

Lassan egy éve együtt lakunk és zavarnak a rossz szokásai.Igazából az is hiányzik hogy hiányozzon.Ez akkor egy ellaposodott kapcsolat?Mégsem tudom elképzelni hogy szakítsak mert nagyon szeretem csak már máshogy mint az elején..vagy ez normális?Igazából tudom hogy még nagyon fiatal vagyok,most fejeztem be a gimit.Ő az első komoly kapcsolatom.

Tudna valaki nekem a saját tapasztalatairól mesélni?

19/L



2015. jún. 21. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy ellaposodott kapcsolat. A kapcsolatért tenni is kellene - mondjuk először is tisztázd le, mi az, ami nem tetszik, mi hiányzik, és beszéld meg vele.

Egyébként 19 évesen nem kötelező leragadni az elsőnél.

2015. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az hogy nem érzel már pillangókat az teljesen normális, mivel azt csak a kezdeti izgalmak okozzák, kár összekeverni a szerelemmel.

Viszont ha nem is hiányzik, az már elgondolkodtató, mert időnként -nem folyamatosan- egy hosszabb kapcsolatban is vannak újabb fellángolások amik fent tartják a szerelmet. Ha ez nincs, és már jobban érzed magad nélküle akkor szerintem ez a kapcsolat kihűlt. 28n

2015. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem hiányzik,hanem mivel szinte mindig együtt vagyunk,együtt lakunk, nincs is lehetőség rá hogy úgy hiányozzon mintha egy hetet külön lennénk.Bár lehet az kéne nekünk..De például mikor elmegy kora reggel dolgozni akkor délután alig várom hogy haza jöjjön!Csak ő ha váltottunk két szót egyből ül le a gép elé játszani,ez a másik gondom.
2015. jún. 21. 22:52
 4/4 anonim válasza:
100%

Egy kapcsolatnak kulonbozo szakaszai vannak, amiket kulonbozo keppen kell kezelni. Ha nektek ez az elso egyuttlakas, termeszetes, hogy nem tudjatok, hogyan kell fenntartani a kozos boldogsagot. A kulon toltott ido tenyleg segit (hetvege a szulokkel, baratokkal, vagy kulon nyaralas), hogy hianyozzatok egymasnak, es hogy legyenek elmenyek, amikrol be lehet szamolni.

A mennyiseg neha a minoseg rovasara megy. Mivel mindig ott vagy, termeszetes, hogy ugy erzi, akarmikor hozzadferhet, ugyhogy leul a gep ele.


Szabalyokat kell, hogy hozzatok. Gondold at magadban, mi zavar, akar ird is le, es uljetek le megbeszelni. Kapcsoljatok ki minden zavaro tenyezot, es beszeljetek at a listat. Fel kell, hogy allitsatok kozos programokat (Egyutt fozni vacsorat minden vasarnap, romantikus filmnezes csak kettesben, labdajatek vagy frizbi a parkban, stb. - Akar idonkent, de rendszeresen.), szabalyokat kell hozni (Az agyban nincsen telefonozas lefekves elott, ha valami zavar azt mindig megbeszelni, nem szabad elaludni amig ki nem bekultok, stb), es programokat egyedul (jarj el futni vagy jogazni, talalkozz a barataiddal, stb). Egyszerre csak egyet-egyet, olyanokat, amiket be tudtok tartani.


Illetve ne felejtsd el, ez csak akkor fog mukodni hosszu tavon, ha a celjaitok ugyanolyan mertekuek es mind a ketten aktivan tesztek ertuk. Ha te folyton tanulsz, o meg folyton jatszik, ha te 2 gyereket akarsz o meg egyet sem, az komoly gondokat fog okozni.


Remelem, ezek segitenek. Sok sikert.

2015. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!