Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket nem zavar vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar vagy nem számít hány pasival volt együtt a jelenlegi barátnőtök?

Figyelt kérdés
Barátnőm 21 éves és 7 pasival feküdt le eddig és ha eszembe jut akkor nagyon feltudom magam húzni ezen.22/F
2015. jún. 23. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem is a 7-el van gond, hanem inkább a korával. Tegyük fel 15 évesen kezdte, és hát 6 év alatt 7 pasi. De hát ember Ő is és senki sem tökéletes.
2015. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sok. Nem kizart hogy ebbol 4-5 az elmult evben volt mint egyejszakas. Engem meg nem zavar ha vslakinek volt egyejszakas kalandja.
2015. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%
Hát, azért jó lenne ha nem menne át rajta egy focicsapatnyi ember, mire összejövünk, plusz cserepaddal. :D
2015. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, mert nem erdekel mint ahogy ot sem erdekli, h en hany novel voltam, ez nem befolyasolja a kapcsolatunkat.
2015. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
5%
De zavar. Ezért válogatom meg kikkel jövök össze és kikkel nem.
2015. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16%
szeretem ha minőségi az áru :D igen zavar,meg az hogy kikkel,az fontos.
2015. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
18%
Én randiztam egy csajjal aki több mint 50 pasival feküdt le 20 éves koráig.Na eddig tartott a randi...
2015. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
33%
Több mint 5000, de jól keres így elnézem neki.
2015. jún. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 omba ***** válasza:
100%

1. Ne kérdezz olyat, amire nem bírod elviselni az egyenes választ

2. Az az érzésem, ha nem 7, hanem 6 lett volna azzal is bajod lenne

3. Egyre gyakrabban fog eszedbe jutni, szóval rendesebb dolog volna most szakítani

4. Én se tartom olyan soknak a 7-et, szerintem az enyémnek is lehetett annyi.... én se tudom, nekem mennyi volt. A múlt az ami már nincs, - ne szennyezd vele a jövődet!

2015. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igazából le sem sz@rom hány pasival volt, mert nekem is van múltam pl volt olyan időszakom, hogy egy éjszakás csajokkal mulattam az időt minden hétvégén és a város összes szórakozóhelyét végig h@gtam :-) Aztán volt ku...zós korszakom csak a feeling kedvéért útszéliekkel..izgató ahogy a kocsiba ápol a néni :-) Volt vagy 10-15 rövidebb kapcsolatom mindegyik pár hónapos..ott volt hogy a barátnőmnek meglett a húga..némelyiknél megesett a legjobb barátnő is :-) Volt évekig tartó 6 év kapcsolatom..de végül én szakítottam. Szóval a mostani barátnőmnél - 1 év - nem érdekel a múltja, mert nekem is van :-) Persze ő csak 2 rövidebb kapcsolatot és a 6 évesről tudd :-)
2015. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!