Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy nő évekig együtt él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő évekig együtt él valakivel, de amikor a férfi felveti neki, hogy jöhetne a gyerek, akkor a nő részéről a nemleges válasznak, milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés

Mert én ha együtt élek valakivel nőként több évig és nagyon szeretem a párom, nem lenne ez kérdés.

Semmilyen kifogást nem találnék: sem kor, sem egyéb.


Szerintetek ilyenkor mi lehet a nemleges válaszok mögött legnagyobb általánosságban?



2015. jún. 25. 11:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem igaz ez. Anyád is defektes volt, mégis lett gyereke.
2015. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
70%
Talán mert alapból nem akar gyereket. Ha ezt nem érted meg, fogyatékos vagy.
2015. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőméknél a srác már szívesen babázna, barátnőm is, de azt mondta, csak akkor vállal gyereket, ha a barátja elveszi feleségül. Nem lehet ez az ok náluk is?


A többi lehetséges magyarázatot már előttem leírták.

2015. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
34%
Én is egyetértek abban, hogy amelyik nőben nincs meg az anyaság, anyai ösztön, annál nincs rendben valami. Sokan annyira önzőek, hogy inkább építenek egy karriert a családalapítás helyett.
2015. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%
24, ja, a többség meg szül egy gyereket, mert hát az jajj, de cuki meg amúgy is kell, aztán 1 évesen megy a bölcsibe, mert akkorra már nem olyan jó muri, hogy nem lehet aludni tőle meg amúgy is strapás, a pénz meg kéne. Majd aztán 25 év múlva kiköpi a közoktatás "készen". Ezért szerintem kár szülni.
2015. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlanám. Nem megy a téma legmélyére, de kezdetnek, ízlelgetésre jó lesz. Az első helyen az aktuális kérdésre adott válasz.


[link]

2015. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, miért nem lehet elengedni ezt a gyerek témát, miért kell bele hajszolni a nőket ebbe a buta elvárásba, hogy márpedig egy bizonyos kornál már illik gyereket vállalni, a nagy lósz@rt! Nincs olyan, hogy kell meg illik, szimplán vannak nők akik már úgy születnek meg hogy imádnak anyáskodni, dúl bennük az anyai ösztön, ők gondolkodás nélkül vállalnak gyereket és van a másik része, akikben ez nem alakult ki, vagy szimplán sokkal kevesebb szorult bele. Ez miért baj? Miért ne szerethetné a párját, anélkül hogy lenne gyerek.. Nem mindenki tud azonosulni egy anya szerepbe... Gonosz egy társadalom ez, ha már harminc éves korod körül nincs vagy egy stabil kapcsolat vagy házasság meg gyerek, akkor veled már biztos baj van, miért lenne baj?! azért mert nem áll be egy mókuskerékbe? hagyjuk már... Inkább ne legyen egy nőnek gyereke ha nem akar, mint szüljön és pocsék anya lesz belőle.. Márpedig nem egy két pocsék anyát láttam már az életemben.. Inkább ne legyen gyerek, mint egy szar életet adni egy gyerkőcnek..
2015. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 omba ***** válasza:

Én ezzel értek egyet:

"a csaj már ilyen szinten nem akarta magát elkötelezni mellette"

2015. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!