Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerekes nők miért sértődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekes nők miért sértődnek meg, mikor megmondom hogy a gyerek miatt nem akarok együtt lenni velük?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, komoly kapcsolatra vágyok, ezért gyakrabban randizok nálam idősebb nőkkel. De nincs gyerekem és nem is akarok még. Úgy gondolom egy gyerek egyrészt eléggé bekorlátoz: Bárhová megyünk, sietni kell haza, mert éhés, rosszabb esetben el se tudunk menni, mert nincs kinek lepasszolni. Ha túl kicsi a gyerek akkor ordít éjszaka, én meg utálom mikor felkeltenek. Harmadrészt pedig, még saját gyerekem sincs, ne már hogy más borját én neveljem.

Ezeket miért olyan nehéz megérteni, kedves nők? És miért kell megsértődni?



2015. jan. 23. 21:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%
Anyuci pici fiai , ez van
2015. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Háát mert nagyon csalódottak és apa kell nekik , nem csak egy f**asz aki ki be jár a puncijukba. Aztán meg megsértődnek. De ne foglalkozz ezzel.
2015. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Így nehezebb lezs kifiztenie a számlákat. Azért keres csávót, hogy legyen kit fejni.
2015. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Igen. Van egy ilyen érzésem nekem is hogy pótapuci kell a gyereknek. Hülye meg nem vagyok. Kedvencem mikor előadják hogy menjek fel nyugodtan, lesz vacsora, ott is alhatok, ja..... de hárman leszünk...

Én meg korrektül megmondom hogy nem, aztán megy a dúrci.

2015. jan. 23. 22:06
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
A 30 körüli korosztálynak már általában van gyermeke, ezt vagy elfogadod, vagy nem (de láthatóan az utóbbi). Akinek pedig nincs, annak ebben a korban már kell, mert ketyeg az a bizonyos biológiai óra. Ezzel nemigen tudsz mit csinálni.
2015. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem személy szerint nem nehéz megértenem az álláspontodat, mivel én még az ismerkedés első napján tájékoztatom a férfit, hogy gyerekes anyuka vagyok. Ha akkor ezt mondja a srác, akkor sincs harag, csak éppen ki-ki megy a maga útján.

Ha neked hátrány a gyerek, akkor tessék az ismerkedést így kezdeni, hogy te a hátad közepére sem kívánod másnak a borját, és nem lesz sértődés. Mivel így egy gyerekes anyuka sem akar majd veled kapcsolatot.

2015. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Jaja nőknél másképp van ez, egy 30 éves nő már a gyerekszülő korszakában van, egy 30 éves pasi meg simán összejöhet egy 23-25 éves lánnyal is.
2015. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#5: Közös gyerekkel semmi bajom nem lenne pár év múlva.
2015. jan. 23. 22:14
 9/28 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

És mennyivel idősebb nőkkel ismerkedsz általában?

2015. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%

Megoldás: 18 évessel kezdeni.

Apád is igy gondolkozott amikor ordítottál éjszaka? Túlságosan bekorlátoztad a szüleid ezért vagy bekorlátozott te is.

Isten mentsen minden nőt tőled..

25/gyermektelen kapcsolatban élő nő

2015. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!