Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ciki az, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki az, ha még sosem éltem együtt pasival?

Figyelt kérdés

Volt pár kapcsolatom, de senkivel nem költöztem még össze.

Anyagi okokból szüleimmel lakok (lakásvásárlás végett), ... ami már nem normális, elköltöznék, mielőtt túlságosan ragaszkodnék és elkényelmesednék.

Jelenleg most pasim sincs, akivel tervezhetném a jövőt. :/

Picit magam alatt vagyok emiatt, ... főleg ha arra gondolok, hogy ennyi idősen már házasság, gyerek ....

Én meg?! :( .. normális pasit sem egyszerű találni, akivel elképzelném a jövőt.

Olykor olyan távolinak látom, ezt az egészet :(

Van hasonló sorstársam?

32/n


2015. jún. 27. 08:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Annak örülj, hogy "csak" fél évet pazaroltál a legutóbbi kapcsolatodra! Nekem öt év volt az utolsó kapcsolatom és most kezdek ráébredni, mennyire kihasznált. Míg együtt voltunk, mindenki mondta, hogy nem lesz jó, mert mindent csak én adok magamból, ő pedig alig valamit. Sajnos túl sokáig vártam, mire meg tudtam tenni a kellő lépést, de most sem könnyebb, sőt, nehezebb. Én sem járok el sehova, ülök itthon és a társkeresőkön próbálok találni valakit, aki talán elfogad és én is elfogadom őt olyannak, amilyen. De siralmas, ahogyan az emberek hozzáállnak a társkereséshez (is).

Ha van kedved beszélgetni, privátban keress meg, hátha legalább picit jobb kedvre derítjük egymást.


34/n

2015. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 omba ***** válasza:
Szerintem a társkereső oldalakkal is csak az időt pazaroljátok - semmi értelmes nőt nem találtam, a nőismerősök szerint a férfi oldal még nyomibb.
2015. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!