Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom azt mondta: fizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta: fizet nekem a takarításért, csak neki ne kelljen megcsinálni. Ehhez kérek hozzászólásokat! Mi volt ez?

Figyelt kérdés

Együtt tervezünk majd élni. Minap szóba került újfent, hogy én elvárom, hogy maga után rendet tartson, ami neki nagy fizikai fájdalmat okoz a megtétele. Erre mondta ezt a gyönyörűséget, hogy inkább lefizet engem, csak csináljam meg helyette. Hát elhűltem. Most már nem tudom eldönteni, hogy takarítónője lennék ott vagy a párja vagy ki tudja mi...


Ki hogy reagálta volna ezt le?


Én szerintem ez már erősen alázó beszólás volt.

Sokszor volt megjegyzése, hogy a nő dolga stb. Meg a nők ezt megszokták csinálni, mert gondoskodóak! Amire szoktam mondani, álomvilágban élsz és én nem takarító személyzet vagyok és nem is az anyád!


Más nő is ilyeneket hallgat a párjától?

Mert azt is mondta: nem tudok olyat mondani, aki nem gondolja ugyanígy.


Valaki mondja, hogy létezik olyan normális egyed, aki magától, mert szép helyen akar élni, ezt is megteszi, hogy takarít maga és netán a párja után is néha és férfi!


2015. jún. 29. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok a rend királya (nagyon nem :D), de én pl gimi eleje körül direkt kértem, hogy az én szobámat hagyják rám, mert már akkor égőnek tartottam, hogy anyám hajtogatja a ruháimat.

Meg úgy csináltam ahogy én akartam, ha gyűrött lett akkor csak magamat hibáztathattam, stb.

Innen üzenem a párodnak, hogy a ruhahajtogatás (hacsak nem szárítóról öltözködsz, mint én egyetem alatt :D) heti (!) 10 percet vesz igénybe. Jó nyilván a vasalás sokkal többet, de az meg megint olyan, hogy saját magamnak van rá igényem, hogy normálisan nézzenek ki az ingeim, ezért az időt sem sajnálom rá.


Abban is igazad van, hogy ez baromi megalázó, hogy kifizetem csak csináljad. Esetleg azt mondhatta volna, hogy figyu utálok ruhát hajtogatni de mondjuk a mosogatással és főzéssel semmi bajom, inkább megcsinálom ezeket minden nap, te meg foglalkozz lécci mindkettőnk ruháival. Ez lett volna az egyenrangú elintézési mód, szerintem.

2015. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom kérdező. Én se tudnék együttélni valakivel aki a nyakamba sózza a háztartást munka után, csak mert nő vagyok melózzak duplán hozzá képest? Kösz inkább nem. Ha gyereket akarok szülök egyet.


Nálunk a főzés az enyém a vasalás a páromé minden más közös. Mikor ki csinálja. Amíg ő vásárol én porszívózok vagy ki melyik szobát takarítja. Együtt gyorsabb és nem szakad bele a másik. Nekem ez a normális. Párom is magától értetődőnek vette, hogy közös a házi munka.

2015. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!