Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elmennetek egy ilyen luxusesku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennetek egy ilyen luxuseskuvre?

Figyelt kérdés
Meghivast kaptam egy rokon eskuvojere. Elkepesztoen gazdagok, kulfoldon elnek es dolgoznak, de az eskuvot valamiert itthon tartjak. Gondolom a rokonok miatt. Namost a lagzi egy hajon lesz, ahol egy vacsora tobbe kerul, mint amennyit en egy heten kajara koltok. A ruhajat valami kulfoldi tervezovel varratja, kulfoldrol hoz dj-t, sminkest es fodraszt, dekorost berel, orchidea csokra lesz stb. Lesz jegszobor, csokiszokokut, tancosok, stb. Nekem ez kisit sok. Nem tudom jolnereznem e magam. Anyuk szerint menjuk el, mert nem lesz reszumk ilyenben, de nekem valamiert ellenerzeseim vannak.
2015. júl. 5. 17:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az eskuvo kategoriaba szerettem volna tenni, elnezest
2015. júl. 5. 17:48
 2/11 Interferencia ***** válasza:
Simán.
2015. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, telezabálnám magam + 3 hétre elegendő kaját haza is hoznék.
2015. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen en is gondoltam arra, hogy elhozok par mozdithato dolgot.
2015. júl. 5. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Használd ki a helyzetet, ne feszengj, csak érezd jól magad! ;)
2015. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze :D fú hajnalig zabálnék :D
2015. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem annyi lenne a gondom:

-Gazdagéknak nem adhatok pár ezres nászajándékot, mélyebben a zsebembe kellene nyúlnom.

-Valami flancos rongyokat kellene vennem, amiből nem rejtőzik egy sem a szekrényben. Cipő, táska sem.

Belegondolva, egy estéért nem tudnék kiadni pár száz(?) ezer Ft-ot, csak azért, hogy felöltözzek az elvárásoknak megfelelően.

Volt gazdag rokon esküvő, ahol a polgári szertartáson 400 eFt volt a legkisebb nászajándék, és ezután egy évvel tartották a templomit.

Nem mentünk el.

2015. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Miért ne mennék el? Engem nem érdekel, hogy falusi sátras vagy ilyen-olyan luxus-e, ha a házasulandók kedvesek a szívemnek, akkor elmegyek...


amúgymeg...


" Namost a lagzi egy hajon lesz, ahol egy vacsora tobbe kerul, mint amennyit en egy heten kajara koltok."


Há' nemt'om mennyire vagy tisztában a mostani esküvői vacsora árakkal, a fővárosban alkoholfogyasztással együtt a 20.000 ft/fő + sem ritka, de az még bőven nem luxus. De még vidéken is simán elkérnek 10.000-et érte. És ez bizony sokaknak több, mint a heti bevásárlás.


"A ruhajat valami kulfoldi tervezovel varratja, kulfoldrol hoz dj-t, sminkest es fodraszt, dekorost berel, orchidea csokra lesz stb."


Most ez nem tudom miért nem teljesen mindegy, ha nem pletykálta volna el neked valaki fel sem tűnt volna...


"Lesz jegszobor, csokiszokokut, tancosok, stb."


Anyám, ma már minden 2. esküvőn van csokiszökőkút meg szórakoztató fellépés, szóval ez nem annyira megdöbbentő azért...

2015. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek. Engem nem érdekelne más, ha kedvelem ezeket a rokonokat és ők is voltak olyan jófejek, hogy meghívtak akkor nem kell semmi miatt szégyenkezni.

Attól, hogy ő varratja a ruháját, neked nem muszáj ezt tenni :)

Szerzel egy csinosabb koktélruhát (varrónó pár ezer forintért rád alakítja, ha nem az igazi), egy ünnepibb cipőd meg gondolom van otthon, táskát tudsz akár kölcsön is kérni.

Ajándék...adsz amennyit tudsz, vagy készíts személyes dolgot. Ha normálisak, nem érdekli őket az értéke, nyilván sejtik, hogy nem fog tudni mindenki százezreket adni. Én is ha ennyire gazdag lennék konkrétan beleírnám a meghívóba, hogy ne adjon senki semmit, csak jöjjenek, hogy megoszthassam velük életem egyik legboldogabb napját :)

2015. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:

A flancért én se mennék - akkor se, amikor éppen elég tehetős voltam.

Ha a rokon kedves, akkor meg ne törődj a külsőségekkel, amitől jól érezheted magad az az emberek.

2015. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!