Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek így nyaralni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek így nyaralni?

Figyelt kérdés

A gondom a társasággal van: kb 10rekesz töményt hoztak az előző évben is, 4 nap részegség volt.. (akkor nem tudtam milyen lesz) és sehova nem mentünk pedig tök szép helyen voltunk. Én valahogy ezt nem preferálom, hogy folyton részeg valaki és itatják az embert, ha nem iszik akkor b_sztatják. Mindent csak együtt lehetett csinálni. Ha pl felmentem a szobánkba mert el akartam kicsit vonulni, nem akartam fürdeni vagy enni akkor épp, akkor jöttek és miért??! stb. Most ismétlés lenne.. A párom munkatársaival mennénk, meg a haverjaival. Az fel sem merült, hogy nekem is vannak barátaim akiket megkérdezhetnék.. Ha már úgyis sokan megyünk és van akiket nem ismerünk.

Ráadásul van a társaságban egy csaj aki folyton fotóz (ha iszik az ember akkor nem feltétlen készülnek róla előnyös képek meg a lesifotók amúgy se előnyösek)és megosztja közösségi portálokon, nyilvánosan. Ezért pl én nagyon haragszok és hiába szóltunk rá.. falra hányt borsó volt. Így én elgondolkodtam, hogy nem nagyon akarok...


2015. ápr. 21. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem mennék a helyedben, mert csak rosszul fogod érezni magad. Részegekkel nem lehet jól bulizni, ha te nem vagy az.
2015. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem nyaralás, ha jól értem, hanem szenvedés. Az ember kikapcsolódni megy, nem bosszankodni. Biztosan nem mennék!
2015. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Részeg nem szeretek lenni, borzasztó másnapos vagyok - ilyenkor kell az elvonulás. Iszok, de nem annyit hogy ne emlékezzek a nyaralásra, hanem hogy jól érezzem magam, de hogy b_sztatnak ha nem iszok "eleget"

A barátom meg nélkülem nem akar menni. Próbál rábeszélni, de tavaly is: nem is figyelt rám amikor ott voltunk, hogy hol vagyok stb, sz_rul esett őszintén hogy mindenki mással el volt foglalva...

2015. ápr. 21. 15:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Biztos nem mennék el, ilyen IHB bulikhoz tényleg nem kell messzire menni, elég a legközelebbi kocsmába, vagy egy tanyára kimenni.

Jó nagy prolik lehetnek.

2015. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed velük jól magad, ne menj.

Menjetek el külön nyaralni a pároddal, ha ő akar, ezen kívül menjen el a haverjaival, te meg addig szervezz programot a saját barátaiddal.

Nem vagyok alkohol ellenes, de azt én sem szeretem, hogy elmegyünk valami szép helyre ahol van egy csomó látnivaló, aztán semmit sem nézünk meg belőle, mert csak ivás van, meg alvás.

2015. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Külön nem akar menni, kikötötte, hogy vagy együtt vagy sehogy. Kettő különre nem is futná(én ezt az egyet se értem, mert nagyon kell most spórolnunk) és nagyon sokba fog kerülni.
2015. ápr. 21. 15:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Esetleg vesd fel a párodnak te, hogy ez a probléma. :) Ő szeretné, hogy menj, te viszont nem érzed jól magad - kérdezz rá esetleg, viheted-e a barátaidat. Legrosszabb esetben nemet mond. :) Ha meg mégis belefér a nagyobb társaság, akkor le tudtok lépni, ha elegetek van az ivászatból. Nem vagytok összenőve, és mindenki jól jár. :)

Ha ez nem járható út, akkor csak az marad, hogy nyíltan elmondod, hogy nem szeretnél menni a fenti okok miatt. Ha fontos vagy neki, megérti.

2015. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A vicc az hogy amikor külön találkozunk velük akkor nincs gond, de így hogy sokan lesznek, elszalad velük a ló!
2015. ápr. 21. 15:12
 9/11 A kérdező kommentje:

Tavaly a 2. nap után amikor rájöttem hogy csak piálás van, megpróbáltunk du. ledőlni, kicsit együtt lenni, kb 10perc múlva haverok dörömböltek hogy mi van már? nem most kell ezt.. stb...

De azt hiszem rákérdezek, hogy az én barátaim közül egy pár belefér-e.

2015. ápr. 21. 15:14
 10/11 A kérdező kommentje:
A barátom meg nehezen mondd nemet... tehát jöttek és ugrott. Ez nagyon felbosszantott.
2015. ápr. 21. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!