Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normalis, hogy idegesit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy idegesit, ahogy a baratnom allandoan pakol, tesz vesz itthon?

Figyelt kérdés
Par hete koltoztunk ossze, de ugy erzem megorulok. Az exem rem igenytelen volt, sose gondoltam, hogy az ellenkezoje zavarni fog. Van egy ilyen rozsaszin nyeles poroloja. Hetvegente azzal torolget mindent, kozben telefonal, csacsog, nyujtozkodik a macis mamuszaban, hogy elerje a csillart, meg a polcot. Porszivozik, rendezget, hogy az osszes mutyurke, a talban levo almak, minden szirszar szepen alljon. A legujjabb hepp: torolgeti a szobanovenyek leveleit, es a minqp kozolte az egyik vitaggal, hogy "viragozz ki nekem szepen" merthogy az anyja is beszel a viragokkal es milyen szepek tole. Nekiall fozni, piszmog, sokaig tart, rendezgeti a tanyeron, hogy az szep legyen, mert nem tok mindegy. A ruhak, mind kivasalva, a gatyaim is, elere hajtogatva, a szekrenyben illatositogolycskak, meg levendula, meg minden cuki, meg jaj...az agyom agytakaro, diszparnak, plussmaci az is szepen elrendezve mert az ugy szep. Furdoben 6 tonna kence, krem, parfum, mecses, illatosito, kisszonyeg, ilyen torcsi, olyan torcsi, hajkefek. Olyan erzes, mint egy nyamvadt babahaz. Egyszer kertem meg, hogy menjen el baratnozni, mert pokereznenk a fiukkal. Mondja csinalt kajat, oke, akkor nem veszek semmit. Mindenki megjott, megeheztunk erre mit csinalt? Szendvicseket, aminek a tetejen levo kenyerbol sutikiszuroval szivecsket vagott ki...pokerpartira. Ugy erzem nem az en vilagom ez. Tudtam, hogy ilyen, de nem tudtam, hogy ezzel ilyen nehez lesz egyuttelni? Fel hoznatok?
2015. júl. 6. 02:36
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Te vetted be magadat az ő territóriumába, szóval bele nem szólhatsz. Annyit tehetsz, hogy elköltözöl tőle, és elmondod, hogy idegesítenek a szokásai, és nem tudsz együtt élni evvel.
2015. júl. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
74%

Szerintem nem csak ez idegesít,hanem sajnos ő maga is...

Abból ítélve,hogy még a mamuszát is felhoztad.


Pedig szerintem cuki lehet :D

2015. júl. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a barátnőd aranyos, a mamusz,szívecskés szendvicsek (ezen hangosan felröhögtem),és mellette még igényes és kicsit sem rendetlen.

Azt mondod hétvégente törölget port,ha mindennap tenné,na az már gáz lenne...

Díszpárna? Drogéria markt a fürdőben? És?

Ilyenek a nők.

Én nem látok semmi különösebb problémát vele kapcsolatban.

Próbálj meg vele beszélni, mond el neki ki az,ami nem tetszik,de számíts rá,durva sértődés lehet belőle...

Azért feltennék neked egy fontos kérdést!

Szereted te egyáltalán ezt a lányt?

Na,ezen gondolkozz el.

2015. júl. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy beszéld meg ezt a barátnőddel, mindent meg kell. Nem normális, amit érzel... Azaz sajnos elég gyakori, de nem azt jelenti, hogy helyén való is. Egyszerűen túl elhamarkodottan és felelőtlenül vágtatok bele az összeköltözésbe. Vannak ugyan olyan párkapcsolatok, ahol jól megvannak külön-külön is akár életük végéig, de azért elég ritka és innen nézve nem túl esélyes, hogy ti is ebbe a kategóriába tartoznátok. Szóval nem kellett volna rendezkedni, mert csak előbújt a szög a zsákból, azaz a lényeg: hogy szereted-e(?). Ha nem bírsz mellette meglenni, akkor a válasz sanszos, hogy nem.
2015. júl. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Olyan erzes, mint egy nyamvadt babahaz."

Szerintem ha ezt neki mondanád, nem sértésnek, hanem dicséretnek venné. :D Szakíts, ha ezt ilyen rosszul viseled.

2015. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Minden rosszindulat és bántó szándék nélkül mondom, ezek alapján nem kellene, hogy tovább raboljátok egymás idejét. Egyértelműen olyan pasinak tűnsz, akinek teljesen mindegy, hogy várja-e főtt étel az asztalon vagy rendelni kell valamit, s gy tűnik az is mindegy, hogy ki van-e mosva a cucc vagy nincs. Ezzel nem leszólni akarlak persze, ilyen típus vagy. De ez a típus nem tudja értékelni az olyan barátnőt aki neked van és már önmagában ez a momentum tönkreteheti a kapcsolatotokat rövid időn belül. Ő érezni fogja, hogy neked ez nem imponál, pedig szemmel láthatóan a lelkét is kiteszi, hogy tökéletes legyen. Ezt nem csak azért kellene értékelni, mert harmóniát teremt a káoszból, hanem azért is, mert van tartása és igénye. Nem szeretne egy szétszórt, ideges, igénytelen nő lenni aki csak úszik az árral, miközben folyton késésben van, nem találja a cuccait és elfelejt hajat mosni. Valljuk be hosszú távon nagyon kiábrándító tud lenni ha egy nő elfelejt nőnek lenni. Oké, a leírásodban vannak részek, ami még nekem is túlságosan rózsaszín ízű, de próbál meg ezt a szendvics díszítgetős mizériát úgy felfogni, hogy büszkévé akar tenni a haverjaid előtt. Ha az én páromhoz jönnek kollégái, én is mindig tip-top kitakarítok, főzök (bár eszembe sem jutna szívecske alakú mintákkal égetni páromat) ettől függetlenül törekszem az igényes tálalásra. Ez az egész azért van, mert az emberek nagyon felszínesek és előítéletesen tudnak lenni. Ismerek olyan embert, akinél otthon nem főz az asszony, szinte röföghetnének a mocsokban, ennek ellenére ő is és az asszony is nagyon ki tudnak beszélni más embereket akik egyszer elfelejtenek rendet tenni, vagy marhasült helyett "csak" csirkepaprikást szolgálnak fel :D Normális nő tehát törekszik arra, hogy rendben tartsa az otthonát, rendszeresen biztosítsa a kaját, hogy egyrészt magával is elégedett legyen, másrészt ne érhesse szó a ház elejét. Semmiképp ne mondd el neki, hogy téged ez zavar, mert azzal a jól felépített önbizalmát rengetheted meg alapjaiban. Azt tudd, hogy ebből senkit nem lehet kinevelni. Ha pedáns, akkor az is marad és senki kedvéért nem fog lentebb adni ebből a szintből. Neked kell eldöntened, hogy ez hosszú távon rád milyen hatással lesz és, hogy akarsz-e ebben élni. Arra egyébként nem tértél ki, hogy tőled elvárja-e a rendrakást. Amennyiben nem, egy szavad sem lehet :) Örülj, ha nem von be, csak megcsinálja helyetted. Továbbá nézz körül! Ha a lakásotokban egyre több a virágmintás, geometrikus textília, tapéta, kütyü, azt viszont feltétlenül említsd meg neki. A pedánssággal nincs baj, de az már nem normális, ha valaki a saját stílusát a másikra erőlteti. Ha ez a veszély áll fenn, azt viszont lehet jelezni őszintén (nem sértően!), hogy te férfi vagy és szeretnéd érezni, hogy a lakás a tiéd is. Ha ő is rugalmas, akkor partner lesz abban, hogy 1-2 dolgot kicseréljetek. Pl ha rózsaszín szőrös wc ülőkétek van :D akkor kicserélni mondjuk egy egyszínű feketére amin nincsenek strasszkövek stb. Kérd meg, hogy a te szekrényebe ne akasszon illattasakot, e abba ne szólj bele, hogy ő a sajátjába miket rak stb. Az együttélés egyik fő szabálya, hogy a közös otthont illetően közösen hoztok mindkettőtök számára kedvező döntéseket, tiszteletben tartva egymás privát szféráját. Sokat segít, ha nem csak tőle várod az alkalmazkodást. A szendvics dologra visszatérve. Fogadd a kedves gesztust, hogy le akar nyűgözni téged, büszkévé akar tenni. Ha így gondolsz erre, egészen másik oldaláról ismered meg Őt és talán nem idegesítőnek, hanem gondoskodónak/ aranyosnak fogod tartani. A szendvicseket ugyanakkor nem kell felszolgálni, ha a barátaid előtt kellemetlennek érzed. Tedd be a hűtőbe, és szaladj le a boltba rágcsáért. Ha a barátnő hazamegy és rákérdez, finoman meg lehet mondani, hogy megkínáltad a srácokat, nem voltak éhesek csak chipset akartak, de köszönitek, hogy fáradozott. Így te is megkapod amit akarsz, ő is megkapja az elismerést, és talán lesz is mit enni neki amikor hazaér ;)


23/L

2015. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

<3 :D ( át tudom érezni a helyzeted , ugyanis másfél hét múlva költözök össze a párommal)


<3 mamusz

<3 alakú szendvics


Ez alapján inkább aranyos, mint idegesítő a barátnőd.

Amúgy, lehet, hogy csak ÖRÜL annak, hogy összeköltöztetek.


Az meg sem fordul fejedben, hogy anyukájának, NEKED, az ANYÓSNAk stb szeretne bizonyítani és megmutatni, hogy ő bizony tip-top háziasszony?


Gyanítom, hogy egy kis idő múlva mérséklődik ez a borzasztó helyzet :D


Ha pedig nagyon tarthatatlan már akkor: megfogod, az öledbe ülteted és:

"Tudod, nyuszika, nagyon szeretlek és tetszik, hogy ilyen házias vagy, de néha picit túlzásnak érzem. például, ha az alsógatyáimat nem vasalod ki, akkor meg tudnálak tanítani pókerezni..Igazán jól főöl és imádom, mucika, de, ha éhes vagyok, akkor BÁRMILYEn formában megeszem. Nagyon finom és szép, de, ha nagyon éhes vagyok, akkor ne3kem bőven elég, ha olyan fantasztikus az íze, mint mindig."


Hidd el, ez nem megoldhatatlan probléma. Beszéld meg vele :)


6 tonna krém stb..

Nők vagyunk, ezt sajnos meg kell szoknod :D

2015. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó a szöveg :D

Keress neki másodállást, akkor nem lesz ideje/energiája ilyesmikre. Egyébként szerintem csak azért csinálja, mert szeret téged, értékeld!

2015. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi újság?:D
2016. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7. vagyok:


jelentem, hazaköltöztem tőle :D

2016. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!