Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ennyire zavar? Ez természetes?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel úgy jöttem össze hogy tudtam hogy cigizik de mondta ha van kiért akkor leszokik.Megkértem hogy szokjon le mert mivel én nem cigizek nem nagyon tudom elviselni a szagát sem.Mondta barátnőm hogy hónap végére leszokik de most a hétvégén nem vett cigit mert elmentünk a Velencei tóra és nem is cigizett.Most viszont hogy visszajöttünk és találkozik a barátnőivel újra rágyújt mert hogy majd leszokik a hónap végén.Ettől én teljesen felrobbantam és most el is mondtam neki hogy nem bírom tovább ezt a cigizést.Ti mit csinálnátok a helyemben? Túlzás hogy ennyire idegesít a cigizése?22/f
2015. júl. 6. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát én ugyanúgy lennék vele, mint most te. Úgy látszik annyira nem szeret, hogy leszokjon róla. Csak halogatja, halogatja...de végül nem.
2015. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha zavar dobd ki... ha nem dobod ki akkor annyira nem is zavar... Ha meg annyira nem is zavar akkor mire fel a hiszti?
2015. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtad, hogy ennyire cigiellenes vagy, akkor eleve miért jöttél össze vele? Az én férjem is cigizik (én nem) és engem baromira nem érdekel. Így ismertem meg, mit pattogjak, h szokjon le. Ha te elvárod, h leszokjon, mert neked így nem jó, akkor te miért várod el, h miattad letegye?Ő is gondolhatná evvel az erővel, h ha annyira szeretnéd, nem foglalkoznál avval, cigizik e v sem!
2015. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha annyira zavar, akkor bizony nincs sok jövő...

Én szívom nagyon régen, tudom, hogy a leszokás azért nagyon kevés embernek meg csak úgy....

Kemény drog, ez van.

Azt viszont megfigyeltem, hogy a terhes nők nagyobbik (normális) része abban a pillanatban elhagyja... szóval... :D

2015. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 omba ***** válasza:

Az zavar, hogy cigizik, vagy az, hogy nem tartja be a szavát?

Van sok nem dohányzó, aki rosszallja, és van sok anti-dohányos, utálják, nem bírják....

Te ez utóbbi féle lehetsz..

Ha fontos a lány, mondd meg neki, hogy majd akkor folytatjátok, ha 2 hétig nem szívja.

2015. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 curáku ***** válasza:
100%

1. A cigiről nem könnyű leszokni. Legalábbis nem mindenkinek megy, és nem feltétlen a kitartás hiánya a probléma.

2. Tudtad, hogy cigizik. Minek jöttél össze vele, ha ennyire nem bírod?!

3. Érthető, ha idegesít, sokan nem bírják.. A többségnek viszont van annyi esze, hogy olyan barátot/barátnőt választ, aki nem cigizik és így akkor nem kell verned az asztalt és őt idegesítened, hogy szokjon le.


Mit csinálnék? Vagy elfogadnám a dolgot és akkor ráhagyom, hogy majd leszokik ha ő szeretne, saját maga miatt. Vagy szakítanék és keresnék egy olyan embert, aki nem cigizik.

A lehető legrosszabb, azért hisztizni, hogy a másik leszokjon.

2015. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A cigiről nem mindenki tud egykönnyen leszokni, a barátnőd talán eddig még nem próbálta, azt hitte, könnyebb lesz.

Vagy elviseled és majd talán valamikor leszokik, vagy sem, vagy szakítotok és keresel egy nemdohányzó lányt.

2015. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ha tudtad, hogy ennyire cigiellenes vagy, akkor eleve miért jöttél össze vele?"


Mondd! Te elolvastad a kérdés leírását egyáltalán?


"Barátnőmmel úgy jöttem össze hogy tudtam hogy cigizik de mondta ha van kiért akkor leszokik."


Hát bazz!

2015. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó.. igen.. ezen mit nem bírsz megérteni? HM? Ha én pl tudom magamról, hogy nem bírnék elviselni magam mellett valakit egyáltalán, aki cigizik, nyilván nem fogok olyannal összejönni komolyabban (v sehogy) aki dohányzik. A cigi pedig pont ilyen dolog, h egyből kibukik, mivel akár egy séta alatt is rágyújthat vki, viszont egy rossz szokás, mint pl hogy valaki trehány, az csak együttéléskor mutatkozik meg. Tehát erre írtam, h a kérdező a legeslegelejétől tudta, h mire számítson... ergó, ha ennyire cigiellenes, miért jött össze a lánnyal? Érted már?
2015. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Segíteni próbáltál neki? Nem megy az olyan könnyen (mármint a leszokás). Ha elvárod, hogy érted szokjon le róla, akkor támogasd őt ebben. Orvos, tanácsadás, tapaszok. Ezek egyike sem hülyeség, bármennyire is kevésbé veszik igénybe az emberek. Szervezetek több programot, a figyelem elvonása is hatásos lehet. Egyébként, szerintem jó dolog, hogy próbálod őt lebeszélni a dohányzásról. Nagyon káros az egészségre, passzív dohányosként (mellette) a tiédre is. Ha egyszer gyermeke lesz, akkor az övére meg pláne.
2015. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!