Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Soha nem leszek eleg jo?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem leszek eleg jo?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves kapcsolatom, ebbol tobb mint egy eve egyutt is elunk. Ismeretsegbol lett szerelem, tehat nem elso latasra. Igazabol itt kezdodik a problema. Neki nagyon tetszett egy lany, akinek nem kellett. Meg utana is keresgelte a lany tarsasagat miutan mi osszemelegedtunk, bar megegyeztunk, hogy minden kotottseg nelkul. Aztan komolyodott a kapcsolat es azota itt tartunk. Sajnos azonban ezt a lanyt egyszeruen nem tudom elfelejteni. Eloszor betudtam szimpla feltekenysegnek, de nem mulik. Allandoan azon jaratom mostanaban az agyam, hogy igazabol o kellett neki en csak a maradek vagyok. Foleg most, hogy kicsit kezd megszokotta valni az egesz van bennem, hogy sosem leszek mar olyan izgalmas mint egy idegen, foleg az a lany. Hozzateszem parom sosem adott ra okot, hogy ne bizzam benne es gyakran mondja, hogy en vagyok a legjobb, legszebb akivel valaha talalkozott. (csak olyan kapcsolatai voltak szinte ahol kihasznaltak). Megis ugy erzem, az a lany a tipikus vagyalom amit sosem tud elfelejteni, en pedig a jofej baratno aki legalabb rendes. Mas is erzett mar hasonlot?

2015. aug. 8. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
szamar vagy
2015. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éreztem már hasonlót. :) Aztán rájöttem tévedek.:))) Azota is boldogok vagyunk. :)
2015. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Blade Bone ***** válasza:
53%
Én is így voltam egy lánnyal, mai napig is azt érzem ő az igazi és hogy sosem fogom elfelejteni. De ettől függetlenül összejöttem egy másik lánnyal, akit nagyon szerettem, és bár nem ugyanúgy mint a másikat, de szívből, és istenbizony, ha nem rontja el még most is együtt lehetnénk mert komolyan gondoltam mindent amit neki mondtam az érzéseimről. Csak hát megcsalt és undorítóan viselkedik azóta is, szánalmas és emiatt bántam meg, hogy összejöttem vele. .. . Ha adhatok egy tanácsot, szerintem ne gondold magad pótléknak, mert lehet még te fogod ezek miatt tönkretenni a kapcsolatotok. Ha úgy érzed boldog veled, nem kell mással foglalkozni, csak boldognak lenni. :)
2015. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!