Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti odaköltöznétek a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti odaköltöznétek a barátnőtökhöz ha ő a családjával él?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem mert ugysem úgy lenne mint ahogy mondják.A nem szólok bele dolog (bele szólnának mindenbe)ha valamit nem úgy csinálnál ahogy nekik jo ugyis meg mondják a vélemyényüket és hidd el lenne pár veszekedés ezáltal.Inkább várjaok vele egy picit gyüjtögessetek (ha meg tehetitek)és keressetek egy albérletet szerintem jobban jártok.Én laktam egy hetet barátoméknál.
2015. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen! miért nem?!
2015. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát talán azért amit az előző írt :) nekem is ez a véleményem sajnos vagyis inkább rettegek attól hogy így lenne. Nincs bajunk egymással de lakva más a helyzet és tartok tőle.
2015. aug. 9. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ritka az a család, amelyik valóban befogad egy "idegent", amelyik kompromisszumkész, és hajlandó alkalmazkodni az új "jövevény" szokásaihoz, igényeihez. Én félnék beköltözni egy idegen család otthonába.
2015. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha. Legnagyobb hülyeség, amit tehetsz.
2015. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idegen számukra szóval talán ez kicsit erős kifejezés de valóban nagyon félék tőle.
2015. aug. 10. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem. De nekem eleve nehezen megy az alkalmazkodás olyan emberekhez, akiket nem én választottam.Ha neked ezzel nincs problémád, akkor egy próbát megér.


21/L

2015. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván fontos a kor, és a család hozzáállása, de mindenképpen szülni fog kínos szituációkat. Ők nyilván féltik a gyermeküket, vagy ha nem is féltik akkor is jobban tudják, mi a jó neki, ez például egy veszélyes konfliktusforrás.
2015. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki van csukva. A generációs különbségekből adódó súrlódásokat nem lehet kiküszöbölni. Előbb-utóbb hirig lesz.
2015. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én most 10 éve vagyok együtt a párommal (második gyerek jön) és először nálunk találkozgattunk, a koliban, majd néha már náluk is. aztán egyre többet náluk és egy idő után felvetődött, hogy nem járnék-e jobban pl. anyagilag is, ha náluk laknék és a koli díját az anyjának fizetném (az alkalmankénti 1,5 órás bkv-zás helyett). pár évig így is történt. legtöbben 6-an voltunk 75 nm-en, legkevesebb 4-en.


szerintem ha nem ajtóstul rontasz a házba, hanem hagysz mindenkinek időt megismerni a másikat (pl. pár hónap gyakori látogatás), akkor ha senkinek nem terhes, odahozhatod a fogkefédet is :) (meg esetleg az okmányirodai átjelentés..)


embere válogatja

2015. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!